Wiadomości 20 maj
Buderus
Systemy zarządzania energią – przyszłość zaczyna się dzisiaj

fot. Buderus

Relacja z lunchu prasowego Buderus - 30 lat marki Buderus w Polsce - Systemy i aplikacje do inteligentnego sterowania ogrzewaniem - Programy dofinansowań w praktyce

15 maja 2024, Buderus zaprosił dziennikarzy na lunch prasowy. Podczas spotkania omówiono najważniejsze tematy związane z marką, jej mocnymi stronami i ofertą systemową.

Buderus to ekspert systemów grzewczych, który oferuje kompleksowe i inteligentne rozwiązania systemowe dla klientów indywidualnych i komercyjnych. W ofercie produktowej znajdują się urządzenia o dużych mocach przeznaczone do obiektów użyteczności publicznej, dlatego Buderus przywiązuje dużą wagę do współpracy z biurami projektowymi. Nie zapomina przy tym o klientach indywidualnych, dla których ma nie tylko szeroką ofertę produktową, ale służy także wsparciem w procesie pozyskiwania dotacji z programów dofinansowania. Wyspecjalizowani w tej dziedzinie Autoryzowani Partnerzy przeprowadzają beneficjentów przez konieczne procedury.

Podczas spotkania zaprezentowano najnowsze urządzenia i systemy:

  • system zarządzania energią MyEnergyMaster zapewniający maksymalne wykorzystanie energii z instalacji fotowoltaicznej,
  • aplikacje ułatwiające zarządzanie systemem grzewczym użytkownikom (MyBuderus) oraz serwisantom (ProScan),
  • powietrzne pompy ciepła Logatherm WLW186i AR wykorzystujące naturalny czynnik chłodniczy,
  • systemy hybrydowe,
  • zmiękczacze wody Logawater Soft.

Wszystkie urządzenia można było obejrzeć w naturalnym środowisku pracy w Centrum Szkoleniowym Buderus w Warszawie. To dobre doświadczenie, aby móc się przekonać, czy urządzenia są rzeczywiście ciche, łatwe w obsłudze a współpraca z aplikacjami przyjazna.

W Centrum Szkoleniowym oprócz podłączonych urządzeń ekspozycyjnych, znajduje się również wzorcowa kotłownia, która zaopatruje budynek Oddziału Buderus w ciepłą wodę i ogrzewanie.

Galeria

Buderus