Wienkra - Kalendarz
Wiadomości 30 kwi 2020
PURMO
Suszarka na ubrania czy grzejąca ścianka działowa? – ozdobne grzejniki łazienkowe Purmo

Wiosna zagościła już na dobre, a jej pierwsze oznaki widzimy w ogrodach, parkach i lasach. Mówiąc „wiosna”, od razu przychodzą nam na myśl skojarzenia – powiew świeżego powietrza, początek czegoś nowego, rodzimy się znów do życia. A co z naszym domem? Tutaj też lubimy robić wiosenne porządki, zmieniać aranżację, dawać „nowe życie” przedmiotom już dawno nieużywanym lub po prostu wymienić je na nowe. Ostatnio często inspirujemy Was na FB czy Instagramie i zachęcamy do wiosennej „domowej metamorfozy”. Ozdobne grzejniki Purmo idealnie sprawdzą się w roli elementu „odświeżającego” aranżację każdego wnętrza. Jaki model grzejnika sprawdzi się w małej łazience? W jaki sposób możemy oddzielić strefę kąpielową od toaletowej? Odpowiedź znajdziecie w naszym najnowszym wpisie.

 

- Mauritius

Jak oddzielić strefę kąpielową od toaletowej w naszej łazience?

Jedną z najciekawszych propozycji w naszej ofercie jest dekoracyjny grzejnik łazienkowy Mauritius. Grzejnik ten możemy wykorzystać jako ściankę działową, za pomocą której oddzielimy w łazience np. strefę kąpielową od toaletowej lub wannę od umywalki. Dzięki możliwości zamontowania grzejnika prostopadle do ściany, jest on atrakcyjną alternatywą dla ścianki ze szkła. Ze względu na dużą moc cieplną grzejnik łazienkowy dekoracyjny Mauritius sprawdzi się zwłaszcza w dużych łazienkach, pokojach kąpielowych czy strefach SPA. Lekka konstrukcja oraz zastosowanie podwójnych rzędów kolektorów poziomych sprawia, że Mauritius może pełnić rolę ozdobnego parawanu.

Ozdobne i funkcjonalne grzejniki łazienkowe Java i Santorini C – idealne modele do małych przestrzeni

Modele Java i Santorini C to ozdobne grzejniki łazienkowe idealnie pasujące do aranżacji szczególnie małej łazienki.
Naścienny, dekoracyjny grzejniki łazienkowy Java charakteryzuje prosty kształt i lekko wygięte, eliptyczne kolektory poziome, przypominające uchyloną żaluzję. Odchylenie kolektorów w ten sposób znacznie ułatwia zawieszanie ręczników czy ubrań.

- Java

Szukając rozwiązania do małych łazienek dobrą propozycją również może być klasyczny model Santorini C. Ten drabinkowy grzejnik łazienkowy dekoracyjny łączy tradycyjną elegancję i nowoczesny design, jakość i pożądaną trwałość. Minimalistyczny design zachowany w subtelnych elementach nadaje wyrazistości każdej, nawet niewielkiej łazienki. Kolektory poziome wygięte są w delikatny łuk, co nadaje grzejnikowy oryginalny wygląd.

- Santorini C

Warto podkreślić, że wszystkie grzejniki łazienkowe Purmo wykonane są z najwyższej jakości profilu stalowego, odpornego na uszkodzenia. Ponadto posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne: najpierw malowane są podkładowo metodą anaforezy, a następnie aplikowana jest warstwa wykończeniowa (metodą napylania elektrostatycznego). Adaptację w różnych warunkach ułatwia regulacja głębokości zawieszenia.