Wiadomości 14 maj 2021
Iglotech
Startuje IV edycja Klubu Iglotech

Iglotech zaprasza Partnerów biznesowych do kolejnej, czwartej już edycji programu lojalnościowego. Trzy pierwsze edycje Klubu Iglotech spotkały się z dużym zainteresowaniem Klientów i zakończyły się sukcesem. W samej III edycji rozdaliśmy niemal 2500 nagród. Nowa edycja Klubu, która rozpoczęła się 10 maja 2021 r., to ponad 100 kompletnie nowych nagród rzeczowych, lubiana przez naszych Partnerów strefa kart podarunkowych oraz Strefa Marzeń dla najaktywniejszych Klientów. W IV edycji mamy zaszczyt zaprosić najaktywniejszych Partnerów biznesowych do udziału w rankingu Azja Tour ’22, w którym można będzie wygrać wyjazd na szkolenie Iglotech do Wietnamu. Egzotyczna wyprawa odbędzie się na początku 2022 roku, a wezmą w niej udział kontrahenci, którzy zdobędą największą liczbę punktów!

Zarejestruj się już dziś, kupuj produkty Iglotech, opłacaj terminowo faktury i rywalizuj z innymi uczestnikami o wyjazd na Azja Tour ’22!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Kontakt z Partnerami biznesowymi jest dla nas najważniejszy. Program lojalnościowy jest częścią budowania i podtrzymywania relacji z Klientami. Iglotech oferuje bardzo dobre warunki handlowe, wsparcie serwisowe, techniczne oraz marketingowe.

„Doceniając lojalność oraz partnerstwo w biznesie, pragniemy zaprosić Państwa do udziału
w Programie, który wzmocni poczucie zadowolenia ze współpracy z nami. Rozpoczynając IV edycję Klubu Iglotech, mamy nadzieję spełnić Państwa oczekiwania i zrealizować niejedno marzenie” – podkreślają Leszek Bystrzycki oraz Rafał Ostrowski, Prezesi Grupy Iglotech.

Chcesz dołączyć do Klubu Iglotech? - Skontaktuj się z najbliższym Przedstawicielem Handlowym Grupy Iglotech.

www.iglotech.com.pl

Tagi: Iglotech