Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 17 sty
GREE
Sprawdź hity Gree w najnowszym cenniku RAC/LCAC 2024

fot. Gree

Początek roku to zawsze dobra okazja do planowania. Może więc czas zaplanować montaż klimatyzacji? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy najnowszy cennik klimatyzatorów GREE – wypełniony po brzegi okazjami cenowymi.

Waszej uwadze szczególnie polecamy klimatyzator AMBER PRESTIGE – nasz HIT do ogrzewania, wyposażony w dwustopniową sprężarkę, umożliwiającą energooszczędną i wydajną pracę nawet przy -30°C, zyskał teraz wyjątkowo atrakcyjną cenę.

Styczeń to czas klimatyzatorów całorocznych, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę także na trzy inne urządzenia z czołówki naszego rankingu klimatyzatorów do ogrzewania – U-Crown Silver, Lomo Luxury Plus oraz Fairy w wersji White i Silver.

Dla tych, którzy uwielbiają nowinki technologiczne, mamy nasz ekstrawagancki i futurystyczny model klimatyzatora SOYAL w cenie, jakiej jeszcze nie było! Poza niestereotypowym wyglądem urządzenie to zostało wyposażone w inteligentne oko, które posiada czujnik obecności ludzkiej, dzięki któremu w automatyczny sposób kontroluje kierunek nawiewu zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Wyjątkowo wysoka klasą energetyczną (do A+++ dla chłodzenia i grzania), możliwość pracy nawet do -25°C na zewnątrz oraz ciche działanie (nawet 19 dB(A)) to nie jedyne zalety tego urządzenia.

W ofercie jednostek wewnętrznych Multi na szczególna uwagę zasługują srebrne klimatyzatory z kolekcji Amber Standard i U-Crown.

Ten sezon to już ostatnia szansa na zakup dobrze Państwu znanych urządzeń komercyjnych z serii U-Match Standard. Zapraszamy do kontaktu z Dystrybutorami w celu potwierdzenia dostępności interesujących Państwa modeli.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym materiałem – wersja pdf znajduje się poniżej.

Pobierz CENNIIK RAC/LCAC 2024 Zobacz katalog RAC Zobacz katalog LCAC

  • Cennik obowiązuje od 17 stycznia 2024 r. do odwołania.
  • Podane ceny są cenami netto za wyjątkiem klimatyzatorów przenośnych i oczyszczaczy powietrza, których ceny są cenami brutto.
  • Szczegóły dostępne są u Autoryzowanych Dystrybutorów Gree