Wiadomości 14 cze 2019
Smay
SMAY wspiera akcję "Wybierz firmę z certyfikatem DAFA"

fot. SMAY

Trwa V edycja kampanii Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA. Walka o to, aby wysoki standard budownictwa stał się czymś naturalnym i oczywistym nie jest łatwa. Warto inwestować w jakość bo pamięta się ją dłużej niż cenę. Nie warto na niej oszczędzać! Oferując wysokiej jakości produkty i realizując inwestycje na najwyższym poziomie firmy członkowskie DAFA stają się przykładem dla innych.

Stowarzyszenie nagradza rzetelność firm specjalnym certyfikatem, który stanowi solidną rekomendację i pozwala dokonać przemyślanego wyboru. Certyfikat DAFA to wyróżnienie, które stawia firmy w gronie partnerów biznesowych cechujących się wiarygodnością biznesową. Jest potwierdzeniem wysokiego poziomu fachowości oraz wiedzy w zakresie prawidłowego wykonywania i doboru materiałów na dachy płaskie, zielone i fasady.

Jeżeli jesteś inwestorem lub generalnym wykonawcą, planujesz budowę, masz projekt i chcesz zaoszczędzić żmudne poszukiwania partnerów i podwykonawców – sprawdź Katalog Członków DAFA – bazę godnych zaufania firm, dostępną na www.dafa.com.pl.

Współtworzymy „Poradnik dobrych praktyk w projektowaniu systemów oddymiania grawitacyjnego obiektów budowlanych”.

Nasza firma jest członkiem DAFA już od roku. Aktywnie wspieramy stowarzyszenie i bierzemy udział w grupach roboczych, konferencjach i spotkaniach tematycznych. 18 czerwca w naszym biurze w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie Grupy Tematycznej OODYMIANIE GRAWITACYJNE, której intencją jest przygotowanie „Poradnika dobrych praktyk w projektowaniu systemów oddymiania grawitacyjnego obiektów budowlanych”. Wielość źródeł odniesienia jak również ciągle zmieniające się przepisy dotyczące przenikania i izolacyjności cieplnej powodują szerokie pole interpretacyjne. Opracowanie w formie poradnika dobrych praktyk w sposób kompleksowy i nowoczesny skupi się na obiektach przemysłowych i magazynowych i będzie stanowiło pomoc na etapie projektowym i wykonawczym. Dokument szczegółowo wyjaśni obowiązujące przepisy w zakresie oddymiania, wybrane definicje, wskaże wykaz norm projektowych oraz określi zawartość projektu oddymiania.

SMAY na XIII Dorocznym Spotkaniu Stowarzyszenia DAFA.

Nasza firma brała również udział w XIII Dorocznym Spotkaniu Stowarzyszenia DAFA 16 i 17 maja w Łochowie.

To już tradycja, że z początkiem wiosny przedstawiciele najsolidniejszych firm budowlanych zrzeszonych w Stowarzyszeniu DAFA zbierają się, aby wspólnie podsumować ubiegłoroczne dokonania w obszarze dachów płaskich i fasad. W 13. edycji spotkania ponad 150 uczestników – przedstawicieli firm wykonawczych oraz producentów i dostawców materiałów na dachy płaskie i fasady.

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście