Wiadomości 1 sie
D+H Polska
Siedziba D+H w konkursie Aluprof

Budynek nowej siedziby D+H Polska bierze udział w konkursie „Obiekt roku w systemach Aluprof”. Zachęcamy do głosowania, mamy bowiem szansę na zdobycie tytułu „Wyróżnienie Internautów”.

Konkurs organizowany przez firmę Aluprof cieszy się dużym zainteresowaniem wśród architektów i branży budowlanej. Jest doskonałą okazją do przeglądu najnowszych realizacji, które powstały w oparciu o system jednego z wiodących dostawców profili aluminiowych na naszym rynku. Zaliczają się do nich zarówno biurowce, muzea, galerie handlowe, jak i apartamentowce, hotele czy nowoczesne przedszkola. Komisja ocenia kreatywne zastosowanie rozwiązań Aluprof i jego wpływ na walory estetyczne obiektu. W ubiegłych latach wśród nagrodzonych obiektów znalazły się m.in. Royal Wilanów będący projektem pracowni JEMS Architekci, biurowiec Thespian autorstwa Pracowni Projektowania Maćków czy Ambassador Office Building

Równolegle do obrad jury prowadzone jest głosowanie internautów. Gorąco zachęcamy do oddania głosu na obiekt biurowo-magazynowy D+H Polska. Użytkownicy, którzy biorą udział w głosowaniu mają szansę na zdobycie jednej z 10 nagród rzeczowych przygotowanych przez firmę Aluprof.

Głosowanie: http://konkurs.aluprof.eu/galleryobject

D+H Polska

D+H Polska

D+H Polska http://www.dhpolska.pl

D+H Polska działa od 2000 r. jako oficjalny przedstawiciel grupy D+H Mechatronic AG w Polsce. Firma posiada cztery oddziały handlowe: we Wrocławiu, w Gdańsku, Zabrzu, Warszawie oraz biura sprzedaży: w Szczecinie, Poznaniu, Łodzi, Białymstoku i Lublinie.

Podstawą świadczonych usług jest indywidualne podejście do potrzeb klienta na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Skoordynowane planowanie i zarządzanie projektem sprawia, że montowane systemy są harmonijnie zintegrowane z architekturą obiektu i uwzględniają aspekty ekonomiczne realizacji.
gift