Wiadomości 7 sie
Schiessl
SCHIESSL POLSKA: nowa siedziba Oddziału Bydgoszcz

Od 7 sierpnia serdecznie zapraszamy do nowej siedziby naszego oddziału w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 151 na terenie Multiparcs, w odległości niecałych 3 km od poprzedniej lokalizacji.

Nowa lokalizacja na terenie Multiparcs Bydgoszcz, nieopodal centrum miasta zapewnia łatwy dojazd z każdego punktu w mieście, a także z innych miast w Polsce, dzięki znajdującej się w odległości 10 km drodze S10 połączonej z autostradą A1. Z kolei bliskość rzeki Brdy gwarantuje spokój i ciszę bez hałaśliwego, miejskiego zgiełku, sprzyjające skupieniu i dobrej atmosferze do podejmowania korzystnych decyzji biznesowych.

Zmiana siedziby związana jest z prężnym rozwojem firmy, nieustannym poszerzaniem naszej oferty i szybkim reagowaniem na potrzeby rynku. W oddziale w Bydgoszczy, jak w każdym z pozostałych oddziałów firmy oprócz obsługi handlowej można uzyskać wszechstronną pomoc i doradztwo techniczne w projektowaniu i budowie efektywnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz układów z pompami ciepła, opartych na czynnikach najnowszej generacji o niskim GWP oraz na czynnikach naturalnych.

Nowocześnie zaaranżowany salon sprzedaży, przestronniejsze pomieszczenia biurowe oraz zwiększone powierzchnie magazynowe, nie tylko podniosą jakość obsługi klientów i znacznie poprawią dostępność produktów „od ręki”, przyczynią się również do świadczenia jeszcze bardziej kompleksowych usług zgodnie z dewizą firmy: SCHIESSL. DOSTARCZAMY WIĘCEJ NIŻ PRODUKTY.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY:
Multiparcs Bydgoszcz
Schiessl Polska Oddział Bydgoszcz
ul. Toruńska 151
85-880 Bydgoszcz
Wjazd od ulicy Spornej, brama nr 3

Bez zmian pozostają: numery telefonów, godziny otwarcia oddziału oraz kompetentna i miła załoga, która pozostaje do dyspozycji naszych klientów pięć dni w tygodniu.

Tagi: Schiessl