Wiadomości 11 mar
Carel
Rozwiązania carel na mce 2024: zrównoważona przyszłość dla systemów HVAC/R

fot. Carel

Na targach MCE 2024 firma CAREL przedstawi rozwiązania, skupiające się na efektywności energetycznej, zrównoważonym rozwoju oraz jakości powietrza wewnętrznego. Wszystkie rozwiązania CAREL będzie można zobaczyć na stoisku A31-B42, w hali 11, dając zwiedzającym możliwość zapoznania się z najnowszymi innowacjami w zarządzaniu inteligentnymi systemami HVAC/R, które obniżają wpływ na środowisko. Europejski Zielony Ład wyznaczył bardzo klarowną ścieżkę dekarbonizacji, gdzie systemy HVAC są kluczowym obszarem w budynkach, w którym można podjąć działania w celu osiągnięcia tego celu.

W budynkach komercyjnych, oprócz oszczędności energii, istotne są także jakość powietrza wewnętrznego i zdrowe środowiska pomieszczeń. Rozwiązania jednostek AHU i jednostek odzysku ciepła idealnie wpisują się w ten kontekst. Jednostka do systemów odzyskiwania ciepła EXSTREAM od Recuperatora zapewnia wysoką sprawność i niski spadek ciśnienia w niewielkich przestrzeniach, tym samy potwierdzając wysoką wydajność urządzenia. Nawilżanie adiabatyczne będzie reprezentować humiFog, nawilżacz o niskim zużyciu energii i zgodny z normami higienicznymi określonymi przez VDI6022, a także gotowe do użycia rozwiązania sterowania µAria i k.AIR do zarządzania systemami o najwyższej wydajności.

Renowacja istniejących budynków i promowanie zrównoważonych praktyk budowlanych oznacza wdrożenie systemów zarządzania jakością powietrza wewnętrznego dla precyzyjnego i zoptymalizowanego zarządzania energią. CAREL oferuje platformę RED optimise dla usług chmurowych, zaprojektowaną do kontroli i monitorowania systemów HVAC/R. To rozwiązanie upraszcza zarządzanie scentralizowanymi danymi, mając na celu maksymalizację efektywności energetycznej.

W sektorze mieszkaniowym CAREL oferuje wysokowydajne komponenty do optymalnego zarządzania obiegiem chłodniczym pompy ciepła, zgodne z najnowszymi przepisami środowiskowymi o stosowaniu gazów naturalnych o niskim GWP. Seria A3 Ready proponuje rozwiązania zapewniające optymalną jakość powietrza wewnętrznego i duże oszczędności energetyczne.

Dla sektora przemysłowego, odpowiadając na wyzwania środowiskowe, CAREL przedstawi nowy μChiller Process, innowacyjne rozwiązanie dla chillerów kompatybilne z gazami o niskim GWP, gwarantujące efektywność, bezpieczeństwo i zgodność z najnowszymi przepisami. Niewielki, ale istotny wkład, jaki Grupa chce wnieść w walkę ze zmianami klimatycznymi, pochodzi z ciągłych badań nad zaawansowanymi rozwiązaniami do precyzyjnej kontroli temperatury i wilgotności, integrując odzysk ciepła w celu zmniejszenia zużycia energii w różnych sektorach produkcji. Wysoce efektywne technologie i usługi w zakresie instalacji i obsługi mają na celu zmniejszenie wpływu na środowisko i poprawę zdolności produkcyjnej, z zastosowanymi rozwiązaniami w ramach ekosystemu CAREL: Recuperator, Enginia, CRC, Klingenburg, HygroMatik.

Carel

Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

18 kwi 2
Wiadomości Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu
AlbertacutS
AlbertacutS
Men dating men participation get a bang, union, and the belle of relationships in their own unique way. https://erhe.me/tags/gay-deepthroat/ In a... - Dzisiaj
KevinSkite
KevinSkite
© Quique Magas para Wedding Style Magazine https://suphotos.com/en/lovestory-in-barcelona – Las fotografias deben ser originales y bellas pero... - 19 kwi