Wiadomości 21 maj 2019
Royal Tulip powstanie w Warszawie

W warszawskim kompleksie Unique Tower działać będzie nowa na europejskim rynku hotelowa marka Royal Tulip. Marvipol Development podpisał w tej sprawie umowę franczyzową.

Royal Tulip Warsaw Apartments będzie funkcjonować w ramach kompleksu Unique Tower powstającego na warszawskiej bliskiej Woli, przy ulicy Grzybowskiej 51. Inwestycja realizowana jest przez dewelopera Marvipol Development. Umowa franczyzy została podpisana z Louvre Hotels Group, właścicielem marki Royal Tulip.

- Dzięki zawartej umowie franczyzy, w Warszawie zostanie uruchomiony pierwszy w Europie obiekt pod luksusową marką Royal Tulip w standardzie 5-gwiazdkowym. Jesteśmy przekonani, że uznana i rozpoznawalna marka przyciągnie turystów i biznesmenów szukających komfortowych lokali przeznaczonych na pobyty krótko- oraz długoterminowe - komentuje Mariusz Poławski, wiceprezes Marvipol Development.

Royal Tulip Warsaw Apartments ma spełnić najwyższe standardy sieci, a jego wnętrza inspirowane będą klimatem Warszawy. Obiekt zaoferuje 448 jednostek apartamentowych o powierzchni od 28 do 67 mkw. Wszystkie z nich będą posiadały aneks kuchenny. Większość apartamentów wyposażona zostanie w loggię, balkon lub ogród zimowy. W kompleksie znajdzie się także recepcja, restauracja, strefa SPA i fitness oraz centrum biznesowe. Za projekt architektoniczny odpowiada studio SUD Polska, a projekt wnętrz opracowuje pracownia Tremend.

W ramach całego przedsięwzięcia, oprócz apartamentów na wynajem powstanie również wyodrębniona część mieszkalna Unique Tower. Lokale o standardzie premium dla stałych mieszkańców znajdować się będą od 17 piętra w górę.

Tagi: Royal Tulip
Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście