Wiadomości 2 paź
HEATPEX
Rekuperator HEATPEX ARIA VITALE: Czyste Powietrze i Komfort w Twoim Domu

Współczesny tryb życia sprawia, że większość czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. Dlatego jakość powietrza w naszym domu jest kluczowa dla zdrowia i komfortu. HEATPEX prezentuje innowacyjny rekuperator ARIA VITALE, który nie tylko poprawia jakość powietrza, ale także oferuje bogatą funkcjonalność.

Łatwy Montaż

ARIA VITALE to urządzenie, które daje duży wybór miejsca montażu. Możesz je zainstalować na ścianie, pod sufitem, na podłodze, a nawet wybrać wariant prawo- lub lewostronny. Możesz je również obracać o 180 stopni, co ułatwia dostosowanie do istniejącej instalacji wentylacyjnej. Montaż jest prosty i szybki.

Wysoka Jakość Powietrza

Rekuperator ARIA VITALE nie tylko wentyluje, ale także filtruje powietrze. Wyposażony w filtr ISO ePM1 70% (F7), usuwa nawet najdrobniejsze cząstki z powietrza, dbając o Twoje zdrowie. Dzięki tym filtrom uzyskujesz zdrowe i czyste powietrze.

Cichy i Energooszczędny

ARIA VITALE to urządzenie przyjazne dla Twojego portfela. Wymienik ciepła odzyskuje nawet do 95% energii, co minimalizuje straty cieplne i obniża rachunki za ogrzewanie. Jest także ciche, co zapewnia spokojny sen.

Praca w Zróżnicowanych Warunkach Pogodowych

ARIA VITALE dostosowuje się do warunków pogodowych. W letnie dni pozwala na "free cooling," czyli chłodzenie domu za pomocą chłodniejszego nocnego powietrza. Zimą natomiast nagrzewnica wstępna chroni przed zamarzaniem wymiennika ciepła.

Intuicyjna Obsługa

Obsługa urządzenia jest intuicyjna. Możesz korzystać z panelu dotykowego lub aplikacji Aria myHOME na swoim telefonie. Dodatkowo, możesz zintegrować ARIA VITALE z systemem Smart Home.

Dostosowanie do Twoich Potrzeb

ARIA VITALE dostępny jest w różnych konfiguracjach:

  • SILVER z czujnikiem temperatury
  • GOLD z czujnikiem temperatury, czujnikiem CO2 i wilgotności
  • GOLD CF z czujnikiem temperatury, czujnikiem CO2 i wilgotności oraz funkcją stałego przepływu (Constant Flow/ CF)
  • PLATINUM enthalpy z czujnikiem temperatury, czujnikiem CO2 i wilgotności oraz entalpicznym wymiennikiem przeciwprądowym
  • PLATINUM CF enthalpy z czujnikiem temperatury, czujnikiem CO2 i wilgotności, funkcją stałego przepływu (Constant Flow/ CF) i entalpicznym wymiennikiem przeciwprądowym

Każdy z modeli dostępny jest w trzech wydajnościach: 300, 450, 600 m3/h.

Nagrody i Uznania

Innowacyjność i funkcjonalność centrali HEATPEX ARIA VITALE została doceniona przez międzynarodowe jury konkursu IF oraz Red Dot Awards i otrzymała prestiżowe nagrody IF Design Award 2023 oraz Red Dot Award 2023.

Jeśli szukasz rozwiązania, które poprawi jakość powietrza w Twoim domu i zapewni komfort, ARIA VITALE spełni Twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej na stronie HEATPEX.

 

Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

18 kwi 2
Wiadomości Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu
AlbertacutS
AlbertacutS
Men dating men participation get a bang, union, and the belle of relationships in their own unique way. https://erhe.me/tags/gay-deepthroat/ In a... - Dzisiaj
KevinSkite
KevinSkite
© Quique Magas para Wedding Style Magazine https://suphotos.com/en/lovestory-in-barcelona – Las fotografias deben ser originales y bellas pero... - 19 kwi