Wiadomości 5 mar

Na ile budownictwo modułowe rozwinie się na polskim rynku, czy wyjdzie poza akademiki i obiekty hotelowe? Na te pytania będziemy szukać odpowiedzi podczas panelu dyskusyjnego „Nowoczesne budownictwo”. Już niebawem, 5 marca, w ramach konferencji Forum Ekspertów 2020.

W dyskusji, którą poprowadzi Michał Oksiński, redaktor serwisu Kompas Inwestycji, do zagadnienia budownictwa modułowego odniesie się Roman Jakubowski - Członek zarządu i Dyrektor handlowy Unihouse. W rozmowie wezmą również udział: Artur Łeszczyński - Menadżer ds. rozwoju biznesu w firmie Skanska Residential Development Poland, Anna Chodor z YIT Development oraz Szymon Wojciechowski - Architekt i Prezes pracowni APA Wojciechowski. Panel dyskusyjny będzie częścią konferencji Forum Ekspertów, która odbędzie się już 5 marca w Warszawie.

Pełny program konferencji Forum Ekspertów 2020 >

Roman Jakubowski - Członek zarządu i Dyrektor handlowy Unihouse to magister inżynier budownictwa. Ukończył Politechnikę Białostocką na kierunku Technologia i organizacja budownictwa oraz studia podyplomowe w zakresie szacowania wartości nieruchomości. Pracę zawodową rozpoczął zaraz po studiach w Podlaskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Białymstoku, Rejon Sokółka, jako specjalista w dziale technicznym. W Unibep pracuje od 2 lutego 2001 roku. Przeszedł niemal wszystkie szczeble kariery. Był inżynierem budowy, kierownikiem budowy i kierownikiem kontraktu. Prowadził budowę prestiżowej Galerii Alfa w Białymstoku. Był też dyrektorem rynku północno–wschodniego. Przez 8 lat pełnił funkcję dyrektora oddziału Unihouse. Od listopada 2019 roku w zarządzie Unihouse.


Forum Ekspertów - przestrzeń spotkania, dialogu i wymiany opinii - gromadzi przedstawicieli inwestorów, generalnych wykonawców, dostawców i producentów związanych z rynkiem budowlanym. Głównym tematem kolejnej edycji konferencji będzie zmiana klimatu w budownictwie.Sponsorami Forum Ekspertów 2020 są firmy: Kiloutou, Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej, Bergman Engineering oraz BauApp.


Patronat nad konferencją: Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC oraz magazyn Builder.

Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

Zamknij Kup kamerę Bosch taniej o 150zł! Kup kamerę Bosch taniej o 150zł!