Wiadomości 24 wrz
Prestiżowe wyróżnienie dla Forum Gdańsk

Branża nieruchomości wyróżniła Forum Gdańsk. Wiele trójmiejskich nominacji w prestiżowym konkursie

Forum Gdańsk zdobyło główną nagrodę w  kategorii Inwestycja Roku -  Rynek Powierzchni Handlowej, przyznawaną przez portale Propertynews.pl oraz Propertydesign.pl.

Forum Gdańsk zostało laureatem w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej w konkursie Prime Property Prize 2018. Jest to wyjątkowe wyróżnienie dla obiektu, zważywszy że konkurencja była bardzo silna. Obok Forum Gdańsk nominację otrzymały m.in. Galeria Północna i Galeria Rondo Wiatraczna w Warszawie.

- Forum Gdańsk to bezprecedensowy projekt na skalę europejską, wyjątkowy w formie, jak i ofercie co doceniają zarówno klienci jaki i znawcy branży nieruchomości – mówi Magdalena Gibney, Dyrektor Forum Gdańsk. – Nagroda Prime Property Prize to dla nas szczególne wyróżnienie, potwierdzające, że dokonaliśmy słusznego wyboru decydując się na otwarte, jasne przestrzenie, oferujące klientom miejsce na wiele aktywności – zakupy, relaks, czas z rodziną i przyjaciółmi czy podziwianie przepięknych widoków na Gdańsk.

Wiele trójmiejskich akcentów

Forum Gdańsk nominowane było także w kategorii „Architektura”, a kino Helios zlokalizowane w kompleksie rywalizowało w kategorii „Przestrzeń komercyjna”. W konkursie było więcej trójmiejskich nominacji – o wyróżnienia w rozmaitych kategoriach walczyły także Nordea Seaport Office w Gdyni, Argon w Gdańsku, Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, czy Olivia Star w Gdańsku. Laureatem nagrody „Najemca Roku” została gdańska firma LPP – jej salony są m.in. w Forum Gdańsk.

W ramach plebiscytu wybierane są najlepsze nieruchomości i przestrzenie komercyjne których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2017 – wrzesień 2018. Obiekty poddawane są ocenie sędziów z Forum Ekspertów z branży nieruchomości. Pod uwagę brana jest jakość i czas realizacji inwestycji, rozwiązania architektoniczne, nowoczesność, proces komercjalizacji, oferta i usługi oraz wpływ oddziaływania obiektu na środowisko i gospodarkę regionu.

infoWire.pl

infoWire.pl https://infowire.pl/

gift