Wiadomości 18 lut 2019
Ventia
Praca | Kierownik Regionu (woj. małopolskie) | Kraków | Ventia

Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor rynku B2B produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Dantherm, Casals, Stavoklima, AlpicAir oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik Regionu (woj. małopolskie), Kraków.

Kierownik Regionu (woj. małopolskie), Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży central wentylacyjnych KOMFOVENT, jak również pozostałych marek i
    produktów firmy VENTIA w zakresie podległego regionu (woj. Małopolskie)
  • Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych, lokalnych dystrybutorów, projektantów oraz biur projektowych HVAC
  • Doradztwo techniczne, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Budowanie trwałych relacji z kontrahentami,
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz koordynowanie procesów inwestycyjnych w zakresie produktów HVAC na podległym regionie

WYMAGANIA:

  1. Doświadczenie w branży HVAC oraz znajomość lokalnego rynku biur projektowych oraz instalacyjnych,
  2. Wykształcenie techniczne, preferowane specjalizacje: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo,
  3. Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym,
  4. Czynne prawo jazdy kat. B,
  5. Bardzo dobra znajomość programu MS Office, doświadczenie w pracy z systemem CRM będzie dodatkowym atutem,
  6. Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
    łatwość nawiązywania kontaktów,
  7. Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych
    obowiązków

OFERUJEMY:

  •  Stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkową prowizję (bez górnego limitu) uzależnioną od osiąganych rezultatów sprzedaży,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • Dobrą atmosferę oraz warunki pracy,
  • Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,
  • Prywatny pakiet medyczny Medicover oraz kartę Benefit MultiSport,
  • Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: praca@ventia.pl