Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 10 paź
Iglotech
Poznaj nas na nowo! Wielkie otwarcie oddziału Iglotech Lublin!

Nowe zmiany w Iglotech – Twojej ulubionej hurtowni klimatyzacyjno-wentylacyjnej. W Iglotech, firmie z 30-letnim doświadczeniem na rynku, przygotowaliśmy dla Ciebie wielkie zmiany! Jesteśmy świadomi naszego zobowiązania do wyznaczania nowych trendów, ciągłego doskonalenia oferty i podnoszenia jakości usług. Teraz nadchodzi moment, kiedy chcemy Cię zaskoczyć i zaprosić do odkrycia nowego wymiaru współpracy.

Zmieniamy się dla Ciebie – Przyjdź i zobacz

Jest nam niezmiernie miło zaprosić wszystkich na Wielkie Otwarcia oddziałów Iglotech. To szczególne wydarzenia, podczas których odbędą się wyjątkowe pokazy montażowe pomp ciepła Haier, czy też systemu dystrybucji powietrza Forvent REKU. Zyskasz również okazję do przeprowadzenia własnych testów elektronarzędzi. Będzie to także najlepsza okazja, by zobaczyć wszystkie wprowadzone zmiany na żywo!

Poznaj nas na nowo – zapraszamy na wielkie otwarcie:

20 października oddział Iglotech Lublin – ul. Diamentowa 21A

 

Na wielkim otwarciu w Lublinie, podobnie jak we Wrocławiu, Katowicach i w Szczecinie poznasz także nasze nowości produktowe – energooszczędną pompę ciepła Neoheat Eko Mono R290, klimakonwektor NP. Przedstawimy również  bogatą ofertę produktów wentylacyjnych w hurtowni Iglotech, a w tym m.in. wentylatorów Östberg. A dodatkowo przygotowaliśmy atrakcyjne promocje, vouchery zakupowe oraz dedykowaną smakowitą strefę chillout’u z  lokalnym food truckiem, serwującym różnorodne  burgery z rozmaitymi dodatkami.

Podczas wielkiego otwarcia Iglotech wspierać nas będą nasi dostawcy:

Twoje potrzeby jako Klienta są dla nas priorytetem, dlatego od z 30 już lat gwarantujemy najwyższą jakość w naszych działaniach. Przez lata budowaliśmy zaufanie naszych Klientów, a teraz chcemy  zaproponować jeszcze większe możliwości.

Obsługa Klienta – zawsze na najwyższym poziomie!

Od zawsze w Iglotech stawiamy na relacje biznesowe, gwarantując najwyższy poziom obsługi Klienta. W odpowiedzi na potrzeby Instalatorów maksymalnie uprościliśmy wszelkie procedury i procesy operacyjne. Dodatkowo wyposażyliśmy współpracujących z nami Instalatorów w dedykowane aplikacje produktowe, wszystko po to, by ułatwić im codzienną pracę. Oferujemy także szeroki wachlarz wsparcia marketingowego naszym Partnerom – począwszy od reklam outdoorowych, aż po oznakowanie miejsc sprzedaży.

Jeszcze więcej produktów dostępnych od ręki

Zdajemy sobie sprawę, że Klienci branży HVAC&R oczekują wygody i szybkości w procesie zakupowym, a  natychmiastowa dostępność odgrywa tu kluczową rolę. Dlatego  od teraz w naszej hurtowni dostępnych jest jeszcze więcej produktów. Zyskujesz jeszcze większy wybór urządzeń!

Jeszcze większe powierzchnie magazynowe

Większa dostępność produktów zagwarantowana została przez utworzenie rozbudowanych magazynów, zarówno lokalnych – przy każdym oddziale hurtowni, jak i nowoczesnego centrum dystrybucyjnego w Swarożynie. Dzięki temu możliwe jest skrócenie czasu dostawy i zapewnienie Klientom szybkiego dostępu do produktów.

Oddziały hurtowni – nowa jakość!

Już dziś każdy Instalator może zobaczyć jak zmieniły się oddziały hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej Iglotech. Nasze wnętrza przeszły ogromną metamorfozę! Postawiliśmy na ustandaryzowanie oddziałów. Duże i zoptymalizowane ekspozycje towarowe, dedykowane wystawy produktowe,  czytelne oznakowanie,  łatwy dostęp do miejsc sprzedaży, czy narzędzia digital marketingu – to zaledwie kilka z zastosowanych rozwiązań. Wszystko po to, by zmaksymalizować komfort i doświadczenie naszych Klientów.

Zespół Iglotech już od 30-lat pracuje nad doskonaleniem oferowanych rozwiązań, a wszystko po to by zapewnić kompleksowe zaopatrzenie każdej inwestycji. W tym roku pragniemy zaprosić wszystkich do poznania naszej hurtowni na nowo. Czekamy na Was!

 

Tagi: Iglotech