Wiadomości 11 sty
Caleffi

Zapraszamy na krótką prezentację

Kim jest firma Caleffi

Od 1961 roku jest włoskim liderem w zakresie produkcji komponentów do ogrzewania, klimatyzacji i instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii w budownictwie mieszkalnym oraz przemysłowym. Dostarcza także rozwiązania przeznaczone do pomiarów.

Linia produkcyjna

Cała linia produkcyjna zlokalizowana jest w północnych Włoszech. Proces produkcji został zoptymalizowany przez bliskość trzech zakładów Caleffi (Wszystkie zakłady produkcyjne zlokalizowane są w promieniu 10 km).
Caleffi na własne potrzeby wytwarza niezbędne ciągi technologiczne oraz narzędzia i automatykę wykorzystywaną w swoich zakładach. 

Logistyka

Uruchomienie Automatyczngo Magazynu Wysokiego Składowania (MAV) usprawniło procesy logistyczne Firmy i poprzez ich zoptymalizowanie poprawiło dostępność naszych produktów dla Klientów.
W magazynie znajduje się około 14,000 miejsc paletowych.

Badania i rozwój

Ośrodek badawczo-rozwojowy CUBOROSSO to budynek w pełni dedykowany  inżynierom i specjalistom, w którym sprawdzana i porównywana jest wydajność produktów oraz prowadzona jest praca nad nowymi rozwiązaniami. Wszystkie przeprowadzane w nim testy wykonywane są z wykorzystaniem alternatywnych źródeł energii:  solarnej, z biomasy i geotermalnej.

Certyfikacja

Jakość procesów produkcji nadzorowana jest podczas całego jej przebiegu. Dotyczy to wszystkich wytwarzanych w zakładach Caleffi komponentów. Produkty firmy Caleffi są w pełni zgodne z obowiązującymi normami i przepisami: CE oraz krajowymi certyfikatami EN ISO 9001:2008 i EN ISO 14001:2004. Firma Caleffi stale podnosi swoje wysokie standardy.

Caleffi experience

Od początku istnienia Caleffi inwestowała w programy edukacyjno-szkoleniowe dla swoich klientów. Tym samym przyczyniając się do rozwoju know-how w świecie instalacji: CALEFFI EXPERIENCE jest rezultatem tego zaangażowania. Kanał na YouTube, filmy instruktażowe, łatwy dostęp on-line do dokumentów technicznych i sprzedażowych, udział w targach, publikacje w czasopismach branżowych oraz liczne szkolenia to tylko niektóre podejmowane przez nas działania, dzięki którym możemy być w stałym kontakcie z naszymi Klientami.

Sala szkoleniowa

Obszar o powierzchni 250 m, na którym zajdują się panele demonstracyjne, prezentowane są filmy instruktażowe, przekroje produktów, instalacje systemów grzewczych i instalacyjnych.
To pełny obraz możliwości produkcyjnych Caleffi oparty na najnowocześniejszych technologiach.

Caleffi BIM

Firma idzie naprzód. Modele BIM oferują wsparcie projektantom na etapie ich projektowania, zapewniając cyfrowe modele realnych produktów. Pliki te zawierają podstawowe dane począwszy od materiałów po szczegółowe aspekty techniczne.

Tagi: Caleffi
Caleffi

Caleffi

Caleffi https://www.caleffi.com/poland/pl

Firma Caleffi to europejski lider w zakresie produkcji najwyższej jakości armatury regulującej i pomiarowej wykorzystywanej do zastosowań domowych i przemysłowych w sektorze ogrzewania, klimatyzacji, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii.