Wiadomości 4 kwi
Poznaj całą kolekcję M12 FUEL™ od Milwaukee® - jednego systemu do ponad 70  narzędzi

M12 FUEL™ od Milwaukee to niezrównana wytrzymałość i moc w kompaktowym rozmiarze. Ponad 70 unikalnych rozwiązań sprawia, że seria M12 to największy subkompaktowy system bezprzewodowy na rynku.

To wszechstronne elektronarzędzia, zaprojektowane i zbudowane w celu zapewnienia niezrównanej wydajności podczas prac w trudnych warunkach tworzą kolekcję M12 FUEL™. Wśród szerokiej gamy produktów M12 profesjonaliści z każdej branży znajdą optymalne rozwiązania dostosowane do swoich potrzeb.

Oto kilka propozycji:

 

M12 SI-201C Subkompaktowa lutownica od Milwaukee® posiada funkcję blokowania głowicy w trzech pozycjach: 0°, 45°, 90° oraz system kontroli temperatury dla większej precyzji lutowania.

 

M12 FIR38-201B Subkompaktowa grzechotka udarowa 3/8’’ od Milwaukee® z maksymalnym momentem obrotowym 75Nm i 200 ob./min sprawia, że narzędzie jest idealnie dostosowane do prac łączeniowych wykonywanych w mechanice pojazdowej.

 

M12 CCS44-602X Pilarka tarczowa z tarczą o średnicy 140mm od Milwaukee® jest urządzeniem przeznaczonym do równego cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych. Optymalne odprowadzanie wiórów i kurzu zapewnia utrzymanie czystości w miejscu pracy i lepszą widoczność podczas cięcia.

 

M12 CH-602X Młotowiertarka od Milwaukee® to pierwszy, bezszczotkowy, kompaktowy młot montażowy na rynku. Zapewnia 0-6575 ud./min oraz 0-900 obr./min, a niski poziom wibracji 4.4 m/s umożliwia nieprzerwaną pracę nawet przez 8 godzin.

 

Zestawy COMBO od Milwaukee® składają się z praktycznych rozwiązań, takich jak wiertarko-wkrętarki, oświetlenie, akumulatory oraz inne urządzenia. Zamknięte w wygodnej torbie, tworzą idealny pakiet narzędzi przydatnych do pracy w trudnych warunkach.


Rewolucyjność systemu M12 FUEL™ potwierdza zaawansowana technologia zastosowana w urządzeniach, która integruje ze sobą trzy podstawowe innowacje Milwaukee®, takie jak bezszczotkowy silnik POWERSTATE™, akumulatory REDLITHIUM-ION™ oraz inteligentny system REDLINK PLUS™.

Dowiedz się więcej na: www.milwaukeetool.pl

Kontakt prasowy: Karolina Jędryszek | k.jedryszek@buzzmedia.pl | +48 575 005 158
Milwaukee® jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie.
Milwaukee® to marka należąca do międzynarodowej grupy Techtronic Industries (TTI), będącej ogólnoświatowym producentem narzędzi elektrycznych. Zaangażowanie grupy TTI w zakresie innowacji oraz najwyższej jakości sprawia, że jest ona liderem światowego rynku narzędzi ogrodniczych i domowych.

gift