Smay klapy
Wiadomości 22 sty
Iglotech
Pompy ciepła NEOHEAT- nagrodzone tytułem Dobra Marka!

Pompy ciepła powietrze-woda Neoheat urządzenia, które są na rynku od 2017 roku, dynamiczny rozwój marki, zaufanie i jakość produktów przyniosły firmie możliwość dołączenia do grona wyróżnionych tytułem Dobra Marka– Jakość, Zaufanie, Renoma!

Plebiscyt oparty jest na badaniach jakości produktów, ocenach konsumentów i na analizach rynku. Wyróżnienia przyznawane są tylko najdynamiczniej rozwijającym się markom. Organizatorem programu Dobra Marka jest redakcja Forum Biznesu.

Pompy ciepła powietrze/woda Neoheat są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania domów i większych powierzchni komercyjnych. Dom ogrzewany pompą ciepła to korzyści przez cały rok. Urządzenia posiadają wysoką klasę efektywności energetycznej. Dzięki procesowi przemiany termodynamicznej urządzenia z 1 kW energii elektrycznej wytwarzają od 3 do 5 kW energii cieplnej niezbędnej do ogrzania domu i C.W.U. 

Oferta urządzeń cały czas się powieksza o nowe modele, podobnie jak sieć dystrybucji, zarówno w Polsce jak i za granicą. Pompy ciepła Neoheat cieszą się coraz większą popularnością wśród instalatorów, dzięki łatwej instalacji i bezawaryjności. Pompy ciepła powietrze/woda Neoheat cechuje ich funkcjonalność, energooszczędność i konkurencyjna cena. Na wszystkie nasze pompy ciepła można uzyskać dofinansowanie z rządowego programu Czyste Powietrze.

Zachęcamy do poznania oferty i skorzystania z konfiguratora doboru pomp ciepła Neoheat