Wiadomości 17 maj
SYSTHERM
Poczuj balans z marką KONSI

Marka KONSI została stworzona w celu zapewnienia odpowiedniego balansu w domu. Portfolio KONSI obejmuje innowacyjne rozwiązania w zakresie klimatyzatorów split oraz pomp ciepła pracujących w oparciu o czynnik chłodniczy R32, ale również coraz chętniej wybierany R290.

Co zyskujesz wybierając urządzenia marki KONSI?

1. Nowoczesność
Marka KONSI oferuje rozwiązania oparte na najnowszych technologiach, co sprawia, że są one zgodne z najnowszymi trendami i wymaganiami rynkowymi.

2. Innowacyjność
Produkty KONSI są projektowane z myślą o innowacyjnych rozwiązaniach, które mają na celu zapewnienie efektywnej i energooszczędnej pracy.

3. Wysoką jakość
KONSI stawia na najwyższą jakość swoich klimatyzatorów i pomp ciepła, zapewniając użytkownikom trwałość i niezawodność urządzeń.

4. Gwarancję satysfakcji
Marka KONSI oferuje gwarancję satysfakcji, co oznacza, że klient może być pewny, że dostanie produkt spełniający jego oczekiwania.

5. Wydajność
Urządzenia KONSI charakteryzują się wysoką wydajnością, co pozwala na szybkie i skuteczne osiąganie odpowiednich warunków termicznych w domu.

6. Energoooszczędność
Produkty KONSI są zaprojektowane w taki sposób, aby minimalizować zużycie energii, co przekłada się na niższe rachunki za prąd i korzystne dla środowiska użytkowanie.

7. Komfort termiczny przez cały rok
KONSI zapewnia optymalne warunki termiczne w domu niezależnie od pory roku, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się komfortem i odpowiednim balansem temperatury.

8. Spokój
Dzięki wysokiej jakości i niezawodności urządzeń KONSI, użytkownik może cieszyć się spokojem, nie martwiąc się o ich funkcjonowanie.

9.Intuicyjną obsługę
Urządzenia KONSI są projektowane tak, aby były łatwe w obsłudze i intuicyjne dla użytkownika, co pozwala na wygodne korzystanie z nich.

10. Dopasowanie do Twoich potrzeb
Marka KONSI oferuje różne modele klimatyzatorów i pomp ciepła, dzięki czemu użytkownik może dopasować urządzenia do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

11. Ekologiczność
Marka KONSI kładzie duży nacisk na ekologiczne rozwiązania, zapewniając urządzenia o niskim wpływie na środowisko. Dzięki energooszczędności i minimalizacji zużycia energii, produkty KONSI pomagają ograniczać emisję gazów cieplarnianych, co przyczynia się do ochrony środowiska i tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości.

Poznajcie urządzenia KONSI >>>

Grupa Systherm, założona 35 lat temu w 1988 roku,  odpowiedzialna jest za stworzenie i pełni rolę głównego dystrybutora marki KONSI. Jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo rodzinne z polskim kapitałem, firma operuje na terenie całego kraju,  zaspokajając codziennie potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Kompleksowa oferta Grupy Systherm obejmuje szeroki zakres usług, w tym doradztwo, sprzedaż, montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła. Dzięki zdobytej przez lata wiedzy, doświadczeniu i zaufaniu, Grupa Systherm stanowi gwarancję niezawodności i najwyższej jakości urządzeń marki KONSI.

Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

18 kwi 2
Wiadomości Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu
AlbertacutS
AlbertacutS
Men dating men participation get a bang, union, and the belle of relationships in their own unique way. https://erhe.me/tags/gay-deepthroat/ In a... - Dzisiaj
KevinSkite
KevinSkite
© Quique Magas para Wedding Style Magazine https://suphotos.com/en/lovestory-in-barcelona – Las fotografias deben ser originales y bellas pero... - 19 kwi