Wiadomości 2 paź
Iglotech
Październikowe Okazje od Firmy Iglotech: Ogrzewaj, Chłodź i Oszczędzaj!

Październik to miesiąc, który przynosi coraz chłodniejsze dni, ale również świetne okazje do zakupów. Firma Iglotech, znana ze swojego bogatego asortymentu w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji oraz rozwiązań grzewczych, przygotowała specjalne promocje na wiele produktów. Sprawdź, co czeka na Ciebie w październiku!

1. Klimatyzatory KMCDN Nordic w Promocyjnych Cenach

Zbliżająca się jesień nie oznacza, że koniec z potrzebą komfortowej temperatury w Twoim domu czy biurze. Teraz możesz skorzystać z atrakcyjnych cen na klimatyzatory KMCDN Nordic i cieszyć się przyjemną atmosferą przez cały rok.

Zobacz promocję

2. Interfejs WiFi KETA za 1 zł netto

Zintegruj swoje urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne za pomocą interfejsu WiFi KETA. Teraz dostępny jest za jedyne 1 zł netto przy zakupie zestawu. Monitoruj i steruj swoim systemem z dowolnego miejsca, zapewniając sobie pełną kontrolę nad środowiskiem w Twoim otoczeniu.

Zobacz promocję

3. Pompa Neoheat + Pakiet Korzyści

Planujesz modernizację systemu grzewczego? Wybierz pompę ciepła Neoheat, a Iglotech obdaruje Cię Pakietem Korzyści, który sprawi, że ogrzewanie Twojego domu będzie nie tylko efektywne, ale także oszczędne i ekologiczne.

Zobacz promocję

4. Promocja na Zawiasowe Drzwi Chłodnicze i Mroźnicze

Dla przedsiębiorców z branży spożywczej i gastronomicznej mamy w ofercie promocję na zawiasowe drzwi chłodnicze model DP oraz mroźnicze model DM25. Teraz możesz zaopatrzyć swoją firmę w nowoczesne rozwiązania chłodnicze w atrakcyjnych cenach.

Zobacz promocję

5. Pompy Próżniowe w Promocyjnych Cenach

Jeśli potrzebujesz pompy próżniowej do swoich zastosowań przemysłowych lub HVAC, teraz jest najlepszy moment na zakupy. Iglotech oferuje pompy próżniowe w promocyjnych cenach, dzięki czemu możesz zaoszczędzić na zakupie niezbędnego sprzętu.

Zobacz promocję

6. Środki Chemiczne 3+1 za 1 zł

Dla klientów, którzy dbają o czystość i higienę swoich klimatyzatorów i wentylacji, mamy promocję na środki chemiczne. Kup trzy produkty, a czwarty otrzymasz za jedyne 1 zł. Zachowaj swoje urządzenia w doskonałym stanie!

Zobacz promocję

7. Mocowania Podłogowe i Podstawy Pod Pompy Ciepła

Planujesz instalację pompy ciepła? Teraz możesz zaopatrzyć się w mocowania podłogowe i podstawy w promocyjnych cenach. Zadbaj o stabilność i wydajność swojego systemu grzewczego.

Zobacz promocję

8. Izolacje K-Flex w Promocyjnych Cenach

Dla profesjonalistów i firm zajmujących się izolacją termiczną mamy dobrą wiadomość. Izolacje K-Flex dostępne są teraz w promocyjnych cenach. Ochrona przed utratą ciepła nigdy nie była tak dostępna!

Zobacz promocję

9. Wentylatory Östberg w Promocyjnych Cenach

Potrzebujesz wentylatora do swojego systemu wentylacji? Teraz jest doskonały moment na zakupy. Wentylatory Östberg dostępne są w promocyjnych cenach, dzięki czemu możesz zadbać o świeże powietrze w swoim otoczeniu bez nadmiernych wydatków.

Zobacz promocję Zobacz promocję

10. Promocja na Przewody Elastyczne Izolowane SONO FD-2

Przy instalacji systemu klimatyzacyjnego nie zapomnij o odpowiednich przewodach elastycznych izolowanych SONO FD-2. Teraz dostępne są w promocyjnych cenach, dzięki czemu możesz zadbać o efektywną pracę swojego systemu.

Zobacz promocję

11. Centrale Wentylacyjne Östberg 10+1

Jeśli potrzebujesz rozwiązania wentylacyjnego dla swojego domu lub biura, to jest idealny moment na zakup central wentylacyjnych Östberg. Przy zakupie 10 central, otrzymasz 11. To okazja, którą warto wykorzystać!

Zobacz promocję

12. Produkty Östberg w Promocyjnych Cenach

Ostatnia, ale nie mniej ważna oferta to promocyjne ceny na produkty Östberg. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wentylatorów, central wentylacyjnych czy innych akcesoriów, teraz możesz zaopatrzyć się w nie w atrakcyjnych cenach.

Zobacz promocję

Nie przegap tych październikowych promocji od firmy Iglotech! To doskonała okazja, aby poprawić jakość powietrza w swoim domu, zainwestować w efektywne ogrzewanie lub chłodzenie, oraz zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria i rozwiązania dla przemysłu. Oszczędzaj i ciesz się komfortem przez cały rok!