Wiadomości 21 maj 2019
FIBARO
Otwarto FIBARO Experience Center w Łodzi. Sprawdź, jak inteligentnie zarządzać domem

fot. FIBARO

Jak mieszkać taniej, wygodniej i bezpieczniej – tego wszystkiego można się dowiedzieć w pierwszym, łódzkim salonie pokazowym systemu smart home FIBARO, który działa przy ul. Piramowicza 6. To miejsce, w którym każdy, komu marzy się inteligentny dom, znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązania i wsparcie ekspertów.

Czy w Łodzi można płacić o ponad 20 procent mniej za prąd i około 40 procent mniej za ogrzewanie? Eksperci FIBARO Experience Center przy ulicy Piramowicza 6 twierdzą, że to możliwe dzięki technologii smart home i jej odpowiedniej konfiguracji. Warto przyjść na miejsce i przekonać się o tym samemu. Co więcej, wyjaśnią wszystkie niuanse związane z instalacją, działaniem i zaletami płynącymi z użytkowania oraz przygotują szacunkowy projekt systemu FIBARO dla konkretnego domu. Do piątku 24 maja na gości czeka również 10-procentowy rabat na zakup własnego inteligentnego domu FIBARO.

Inteligentny dom Fibaro to system w całości projektowany i produkowany w Polsce, a dokładniej w Poznaniu. Składa się na niego szereg urządzeń, które pozwalają nie tylko oszczędzać energię, ale również żyć komfortowo i bezpiecznie. Umożliwiają to funkcjonalności pozwalające wygodnie sterować oświetleniem, ogrzewaniem czy zamykaniem bram i rolet, ale też bezpieczeństwem (czujniki dymu, zalania i tlenku węgla pozwalają nas ostrzec o nieprzewidzianych zdarzeniach) i wszelkimi urządzeniami AGD.

Wszystkim można zarządzać, korzystając w intuicyjnej aplikacji w smartfonie lub kontrolować poszczególne funkcje za pomocą specjalnych urządzeń sterujących oraz głosowo w technologiach Alexa, Siri i Google Home. Te możliwości są dostępne nawet wtedy, gdy właściciel jest daleko od domu – wystarczy dostęp do internetu. Smart home FIBARO działa bezprzewodowo, a jego instalacja nie wymaga ingerencji w budynek.


– Nasze badania wskazują, że już 3 na 4 Polaków chciałoby mieć w mieszkaniu rozwiązania smart home. W salonie pokazowym każdy może się dokładnie przyjrzeć temu, co oferuje w tym względzie nowoczesna, polska technologia – podkreśla Mikołaj Pertek, dyrektor FIBARO na Europę Centralną. – Region łódzki często jest plasowany wysoko pod względem zużycia energii. Duży w tym udział mają gospodarstwa domowe. Rozwiązania, jakie oferuje inteligentny dom FIBARO pozwalają żyć wygodniej, bezpieczniej, ale też oszczędniej i to bez wielkich zmian w naszych codziennych nawykach – wyjaśnia.

Galeria

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście