Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 28 mar 2023
Ventia
Ogłoszenie wyników wielkiego finału konkursu "Poznaj swojego Domekta"

Firma VENTIA, generalny dystrybutor marki Komfovent oficjalnie poinformowała o zakończeniu i ostatecznych wynikach organizowanego ostatnio konkursu pt. „Poznaj swojego Domekta”.

Na wstępie chcemy podziękować wszystkim uczestnikom konkursu oraz mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy w trakcie jego trwania bawili się świetnie. Liczymy też na to, że w kolejnych odsłonach jego konkursów stawią się Państwo na starcie, by kolejny raz wspólnie uczestniczyć w tej formie rywalizacji.

Dziękujemy również Partnerom, którzy na żywo pokazywali uczestnikom konkursu centralę wentylacyjną Komfovent Domekt R450V i odpowiedzieli na wszystkie pytania dotyczące tego urządzenia.

Z nadesłanych zgłoszeń, po wnikliwej analizie i długiej debacie członkowie zespołu oceniającego wyłonili grupę zwycięzców konkursu „Poznaj swojego Domekta”. Serdecznie gratulujemy laureatom i przedstawiamy krótką relację z wręczenia nagród.

Z racji tego, że konkurs „Poznaj swojego Domekta” był skierowany również do Partnerów, gratulujemy firmie Invest-Support z Inowrocławia, w której swojego Domekta poznała laureatka 1 nagrody, Pani Iwona Seweryńska. Nagrodą były zestawy narzędzi dla całego zespołu pracowników.

Więcej informacji na stronie firmy Ventia