Wiadomości 7 maj
GREE
Odkryj NOWOŚCI 2024 w nowym cenniku RAC/LCAC

Emocje sięgają zenitu! Zaprezentowane przedpremierowo na targach Enex i Warsaw HVAC Expo najnowsze modele klimatyzatorów Gree dołączają do oferty wraz z oficjalnym wejściem w życie nowego cennika RAC/LCAC, które przypada na dzień 15 maja 2024.

AIRY z technologią G-AI PLUS 2.0.

AIRY to przede wszystkim innowacyjne technologie, które przekładają się na wydajne, trwałe i przyjazne dla środowiska rozwiązania. Wyposażony w sztuczną inteligencję G-AI Plus 2.0, zapewnia maksymalny komfort dla użytkowników przy jednoczesnym energooszczędnym działaniu – nawet do 24% oszczędności energii rocznie. Szerokie zakresy temperatur pracy w połączeniu z przełomową technologią hybrydowego odszraniania gwarantują bezpieczną i stabilną pracę systemu oraz niezawodne ogrzewanie nawet do -25°C. Konstrukcja zaokrąglonej żaluzji z szerokim zakresem ruchu umożliwia ustawienie nawiewu pod wieloma kątami, gwarantując wysoki komfort niezależnie od tego, czy użytkownik znajduje się bezpośrednio przy urządzeniu, czy w drugim końcu pomieszczenia – zasięg nawiewu w zależności od modelu sięga nawet do 15,5 m.

Zobacz broszurę AIRYWięcej o AIRY  

PULAR PRO. Inspirowany klasyką. Otwarty na nowoczesność.

Najnowsza kolekcja Pular PRO to kontynuacja kultowej już serii klimatyzatorów Pular. Przy zachowaniu prostej formy i estetyki w duchu minimal urządzenia zyskały nowy, mocny kolor i całe spektrum funkcji i udogodnień. Pular PRO to klimatyzator, który nie tylko efektywnie chłodzi, ale także wydajnie ogrzewa. Szeroki zakres temperatur pracy oraz fabryczne podgrzewanie karteru sprężarki i tacy kondensatu gwarantują niezawodne działanie nawet przy -25°C na zewnątrz. Poza klasycznymi atutami serii Pular, takimi jak sterowanie Wi-Fi w komplecie, automatyczna żaluzja pionowa i pozioma oraz samooczyszczanie wymiennika jednostki wewnętrznej i jonizator powietrza, zaletą tego modelu jest także możliwość doposażenia go w szeroką gamę sterowników i akcesoriów, takich jak kontroler przewodowy naścienny, sterownik centralny, moduł pozwolenia na pracę, czy sterownik pracy rotacyjnej.

 Zobacz broszurę Pular PRO Więcej o Pular PRO

CLIVIA SATIN BLACK – czwarty kolor komfortu

Najnowsza odsłona bestsellerowej kolekcji klimatyzatorów Clivia w kolorze satynowej, nieoczywistej czerni. Model ścienny Clivia Satin Black to urządzenie wykorzystujące innowacyjną technologię G-AI, która pozwala znacznie ograniczyć zużycie energii. Algorytm dynamicznie zmienia sposób pracy klimatyzatora, wybierając najkorzystniejszą strategię energooszczędności. Urządzenie wyposażone w funkcję inteligentnej kontroli wilgotności, a także funkcje prozdrowotne, takie jak technologia LED UVC, jonizacja czy samooczyszczenie wymiennika ciepła, dba o komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Nocny tryb cichej pracy jednostki zewnętrznej redukuje poziom hałasu nawet do 40 dB(A), co zapewnia spokój domowników i sąsiedztwa. Wydajna i energooszczędna praca zarówno w trybie chłodzenia, jak i ogrzewania (nawet przy temp. -25° na zewnątrz), potwierdza, że klimatyzator Clivia sprawdzi się doskonale, jako urządzenie całoroczne.

  Zobacz broszurę Clivia Więcej o Clivia

AHU Kit UMP dla systemów U-Match Plus

AHU Kit UMP umożliwia obsługę chłodnic / nagrzewnic bezpośredniego odparowania w centralach wentylacyjnych przez jednostkę zewnętrzną Gree serii U-Match Plus. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno w domach jednorodzinnych jak i niedużych lokalach komercyjnych i daje możliwość kompleksowej obsługi pomieszczeń w zakresie wentylacji i klimatyzacji, sterowanej sygnałami z centrali lub sterownikiem Gree.    

 Zobacz ulotkę AHU Kit UMP Więcej o AHU Kit UMP

Sprawdź pełną ofertę Gree w najnowszym cenniku, który obowiązuje od 15 maja 2024.

 Zobacz najnowszy cennik RAC/LCAC

  • Cennik obowiązuje od 15 maja 2024 r. do odwołania.
  • Podane ceny są cenami netto za wyjątkiem klimatyzatorów przenośnych i oczyszczaczy powietrza, których ceny są cenami brutto.
  • Szczegóły dostępne są u Autoryzowanych Dystrybutorów Gree.