Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 28 kwi 2022
Ventia
Odkryj na nowo HAVACO Flexo SYSTEM! Pobierz nowy katalog produktowy!

Firma Ventia, generalny dystrybutor marki HAVACO w Polsce postanowiła opracować nowy katalog produktowy wyłącznie dla swojego systemu rozdzielaczowego - FLEXO SYSTEM.

„Do tej pory FLEXO SYSTEM stanowiło tylko część ogólnego katalogu HAVACO. Patrząc na potrzeby klientów, potencjał i sprzedaż naszego systemu rozdzielaczowego uznaliśmy, że jest duża grupa klientów, którzy mogą być zainteresowani tylko tą konkretną częścią naszej oferty i tego typu katalog będzie dla nich znacznie bardziej użyteczny na co dzień.”

Tomasz Osuchowski, Kierownik marketingu VENTIA.

HAVACO Flexo SYSTEM to oparte na systemie rozdzielaczowym kompletne rozwiązanie dystrybucji powietrza, dedykowane do współpracy ze wszystkimi domowymi centralami rekuperacyjnymi. Jak wynika z opinii klientów HAVACO Flexo System doskonale sprawdza się zarówno z oferowanymi przez VENTIA centralami wentylacyjnymi klasy premium – Komfovent Domekt, jak również z innymi popularnymi na naszym rynku urządzeniami. Jeśli klienta interesuje najwyższa jakość elementów instalacji w przyjaznej cenie to niezależnie od wyboru marki rekuperatora może ją zbudować właśnie na HAVACO.

HAVACO Flexo System zawiera:

  • elastyczne kanały wentylacyjne z tworzywa – FLEXO DUCT SPECTRA 1000 oraz Standard
  • samouszczelniające skrzynki rozdzielcze i rozprężne - FLEXO BOX PRO
  • standardowe skrzynki rozdzielcze i rozprężne – FLEXO BOX
  • obejścia – FLEXO Bypass Standard i PRO
  • akcesoria – uszczelki, mocowania, uszczelki, zaślepki, nożyki itd.

Już terazpobierz nowy katalogi odkryj na nowo system rozdzielaczowy HAVACO FLEXO SYSTEM