Wiadomości 14 sty
Smay

W dniu 05 lutego 2020 r. w w Poznaniu, zobaczymy się podczas IX Konferencji naukowo-technicznej: „Ochrona przeciwpożarowa w obiektach budowlanych – aspekty projektowe i wykonawcze” Konferencja odbędzie się w ramach BUDMY 2020. (Pawilon 7, sala 1AB).

Podczas wydarzenia przybliżmy Państwu temat efektywnego oddymiania obiektów przemysłowych, magazynowych, produkcyjnych oraz najczęściej pojawiającej się problematyki dotyczącej oddymiania wspomnianych obiektów. Stosowane przepisy, normy w zakresie oddymiania grawitacyjnego.

Zapraszamy do rejestracji na bezpłatny udział w konferencji. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisz się na konferencje

Konferencja będzie okazją do zdobycia starannie wyselekcjonowanej wiedzy opartej na doświadczeniach rzeczoznawców, wykładowców i praktyków oraz do nawiązania relacji z innymi specjalistami z branży. Ideą konferencji jest zwiększenie świadomości ochrony przeciwpożarowej, przedstawienie wytycznych projektowych i dobrych praktyk w doborze prawidłowych rozwiązań dla obiektów budowlanych. Ochrona przeciwpożarowa będzie szeroko poruszanym tematem spotkania.

Wydarzenie dedykowane jest projektantom, architektom, wykonawcom oraz specjalistom nadzorującym procesy budowlane, a także producentom, rzeczoznawcom, strażakom, inspektorom ochrony przeciwpożarowej jak również innym osobom zajmującym się sprawami ochrony przeciwpożarowej.

Zamknij Kup kamerę Bosch taniej o 150zł! Kup kamerę Bosch taniej o 150zł!