Wiadomości 23 maj
ÖSTBERG
Nowy wymiar sterowania centralami Östberg

fot. Iglotech

Właściwa wentylacja odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu komfortu i zdrowego środowiska dla wszystkich mieszkańców i użytkowników budynków. Topowy szwedzki producent Östberg oferuje różne opcje sterowania systemem wentylacji, które pozwalają dostosować działanie central wentylacyjnych do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników. Wybierz wygodny sposób sterowania pracą centrali Östberg.

  • HERU IQ - dedykowana aplikacja na Twoim telefonie

Wygodne sterowanie za pomocą telefonu i dedykowanej aplikacji HERU IQ. Po ściągnięciu aplikacji i zalogowaniu użytkownicy mają pełną kontrolę nad działaniem systemu wentylacji bez konieczności fizycznego dostępu do sterowników. Wszystkie funkcje i ustawienia są dostępne w jednym miejscu na ekranie telefonu, co pozwala łatwo monitorować i regulować pracę urządzeń z dowolnego miejsca.

  • Sterownik IQC EASY

Dedykowany sterownik umożliwia jeszcze szerszy zakres funkcji. Ten rodzaj sterowania pozwala na łatwe montowanie urządzenia na ścianie w budynku, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla użytkowników. Dzięki dedykowanemu sterownikowi można ustawić praktyczne harmonogramy pracy systemu wentylacji, dostosowane do codziennych rutyn i preferencji mieszkańców.

  • Sterownik IQC Display

Ostatnia z proponowanych opcji to wybór dedykowanego sterownika z wyświetlaczem dotykowym. Ten zaawansowany system sterowania oferuje obsługę w języku polskim, co ułatwia korzystanie dla użytkowników nieznających języków obcych. Dodatkowo, jest kompatybilny z czujnikami CO2 i wilgoci, co pozwala na automatyczne dostosowywanie pracy systemu wentylacji do zmieniających się warunków środowiskowych. Dzięki wyświetlaczowi dotykowemu użytkownicy mogą intuicyjnie kontrolować wszystkie funkcje urządzenia oraz monitorować jego działanie w czasie rzeczywistym.

Zaufaj doświadczeniu - Ostberg już od 40 lat jest światowym liderem energooszczędnej technologii wentylacyjnej!

Centrale wentylacyjne i wentylatory szwedzkiego producenta dostępne są w ofercie hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej Iglotech.

www.iglotech.com

ÖSTBERG