Plebiscyt Klimatyzatorów 2021
Wiadomości 29 sty 2020
Nowy wykonawca Teatru Polskiego w Szczecinie | Inwestycja za 196 mln

W najbliższych tygodniach ma zostać podpisana umowa z wykonawcą rozbudowy Teatru Polskiego w Szczecinie. Powtórzony przetarg na realizacje wygrała firma Budimex, która wyceniła prace na 196 mln zł.

W drugim postępowaniu dotyczącym wyboru wykonawcy rozbudowy Teatru Polskiego w Szczecinie wpłynęły trzy oferty. Za najkorzystniejszą uznano propozycję spółki Budimex, która zaoferowała realizację prac za 196 mln zł. Przetarg rozstrzygnięto w piątek 24 stycznia. Pozostali oferenci to Calbud i Erbud - mają mają 10 dni na ewentualne odwołania.

Po podpisaniu umowy z wykonawcą, będzie on miał 32 miesiące na przygotowanie projektu wykonawczego i realizację prac budowlanych. Przebudowa Teatru Polskiego w Szczecinie obejmie przywrócenie pierwotnego wyglądu obiektu i metamorfozę trzonu budynku. W ramach rozbudowy powstanie zupełnie nowa, żelbetonowa część kompleksu teatralnego, w strukturze której szeroko wykorzystane zostanie szkło.

Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście