Wiadomości 1 cze
Schiessl

Schiessl Polska zaprasza do nowo otwartego Showroomu Hisense HVAC/Schiessl w Warszawie, przy ulicy Staniewickiej 18. To miejsce, gdzie spotykają się technologia, komfort i innowacyjny design.

Uroczyste otwarcie showroomu nastąpiło w maju. Ceremonia odbyła się z udziałem delegacji Hisense HVAC oraz przedstawicieli Schiessl Polska, którzy razem dokonali oficjalnego przecięcia wstęgi. Reprezentantami ze strony Hisense HVAC byli min. Pan Li Youbo – VP of Hisense Hitachi, GM of Overseas Business Unit, Pan Shane Dong – GM of Overseas Heating Business Unit oraz Pan Tony Xu – GM of Eastern Europe Region.

Przestrzeń showroomu została podzielona na dwie części, oferujące różnorodne możliwości. Sala szkoleniowa prezentuje instalacje jednostek wewnętrznych oraz agregat VRF Hisense, a także modele klimatyzatorów RAC i pompę ciepła Hisense. Druga część to nowoczesna sala konferencyjno-szkoleniowa. Zapraszamy do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca, gdzie można porozmawiać z Menedżerami Klimatyzacji i Pomp Ciepła, zapoznać się z ofertą Schiessl Polska i uczestniczyć w dedykowanych szkoleniach technicznych.

Showroom to kolejny krok Schiessl Polska w rozwoju w obszarze produktów marki Hisense. Udowadniamy, że mimo wyróżnień uzyskanych podczas Hisense HVAC East Europe Partner Ceremony w Stambule, nie spoczywamy na laurach i możemy zagwarantować unikalne doświadczenia i profesjonalne podejście w komfortowej i nowoczesnej przestrzeni – mówi Piotr Chraplak – Dyrektor Działu Klimatyzacji Schiessl Polska.

Jeżeli chcesz odwiedzić Showroom Hisense HVAC/Schiessl, napisz wiadomość na adres: klimatyzacja@schiessl.pl lub skontaktuj się z pracownikiem Schiessl Polska.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z otwarcia.

Showroom Hisense HVAC/Schiessl
Warszawa, ul. Staniewicka 18