Gree - Ciepło z Gree
Wiadomości 19 kwi
Schiessl
Nowy katalog i cennik klimatyzatorów Hisense 2022

Katalog i cennik na rok 2022 obejmują najnowsze modele klimatyzatorów pokojowych oraz komercyjnych Hisense dostępnych w naszych oddziałach. Podobnie jak w zeszłym sezonie nowa edycja katalogu została rozszerzona o dodatkowe informacje techniczne wraz wymiarami montażowymi i tabelami konfiguracji, które są przydatne przy wyborze miejsca montażu i wykonaniu instalacji.

Pobierz

W ofercie pojawiły się nowe modele klimatyzatorów split: Fresh Master, Energy SE i Apple Pie Pro - pierwszy model w kolorze czarnym. Dobrze znana seria Mini Apple Pie w nowej edycji została wyposażona standardowo w moduł WiFi. Dotychczasowe modele Energy Pro, Wings oraz Easy Smart charakteryzują się lepszymi parametrami pracy i zakresem działania w niższych temperaturach.

W nowej serii urządzeń klimatyzacyjnych typu split Hisense rozwinął nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, w tym funkcje usuwania wirusów, odświeżania powietrza, obniżenia poziomu hałasu i wsparcia dobrego snu. We wszystkich modelach zastosowano ekologiczne technologie obniżające emisję gazów cieplarnianych.

Typoszereg jednostek multisplit serii Free Match poszerzono o model 12,5 kW, do którego można podłączyć 5 różnych typów jednostek wewnętrznych z możliwością ich indywidualnego sterowania.

Opatentowana przez Hisense technologia samoczyszczenia najnowszej generacji zapewnia maksymalną wydajność pracy jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Proces oczyszczania obejmujący cykl szronienia i odszraniania oraz osuszania w wysokiej temperaturze zapewnia skuteczne i łatwe usuwanie nagromadzonych osadów kurzu, oleju i mikroorganizmów, aby utrzymać czystość i bezpieczny stan klimatyzatora.

Ekologiczne technologie opracowane w klimatyzatorach to między innymi:

  • Udoskonalenie technologii inwerterowej 3D obniżającej zużycie energii elektrycznej o ponad 30%.
  • Zastosowanie niskoemisyjnego czynnika chłodniczego R32, który przyczynia się do globalnej redukcji emisji dwutlenku węgla.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie użytkowników klimatyzatorów Hisense, producent opracował nową technologię Hi-Nano. który umożliwia skuteczne usuwanie bakterii i wirusów, w tym koronawirusa (COVID-19), tworząc korzystne dla zdrowia i samopoczucia środowisko.

Istotną cechą naszych klimatyzatorów jest super jonizator, który uwalnia do powietrza korzystne dla zdrowia jony ujemne. Jony te są niezbędne do zapewnienia prawidłowego metabolizmu komórkowego i innych funkcji życiowych. Dodatkowo usuwanie pyłków, zapachów, dymu i drobin kurzu przez efektywny system filtracji klimatyzatora zapewnia zawsze czyste powietrze w pomieszczeniu.

Zapraszamy do pobrania publikacji z naszej strony www i do oddziałów Schiessl Polska.