Wiadomości 23 maj 2019
Schiessl
Nowy cennik Schiessl 2019/2020 juz dostępny

fot. Schiessl

Rozpocznij nowy sezon chłodniczy z aktualnym cennikiem firmy Schiessl.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym cennikiem produktów chłodniczych. Kolejna edycja uwzględnia zwiększające się zapotrzebowanie rynku chłodniczego na rozwiązania przyjazne dla środowiska, charakteryzujące się wyższą efektywnością energetyczną i niższymi kosztami eksploatacji. Dlatego poszerzyliśmy w cenniku ofertę urządzeń na czynniki naturalne. Obok znanych już z poprzedniej wersji agregatów chłodniczych CO2NNext firmy RIVACOLD, umieściliśmy transkrytyczne zestawy SPLIT CO2NNext, gotowe do zainstalowania układy pracujące na dwutlenku węgla. Nowością są również agregaty chłodnicze serii SHS wykorzystujące system waterloop ze skraplaczami wodnymi. Agregaty Water Loop są cenione w chłodnictwie komercyjnym, z uwagi na możliwość znacznej redukcji napełnienia układu syntetycznym czynnikiem chłodniczym, zmniejszone do 25% zużycie energii oraz większą elastyczność w porównaniu z tradycyjnymi instalacjami.

Kolejną nowością w cenniku są chłodnice powietrza firmy Guentner serii SLIM Compact przeznaczone do małych chłodni oraz serii CUBIC Compact stanowiące uniwersalne rozwiązanie w chłodnictwie komercyjnym. Program cennikowy został także powiększony o skraplacze Guentnera FLAT Compact dostosowane do wszystkich nowych czynników chłodniczych.

Na koniec zapraszamy do zapoznania się z uzupełnioną gamą naszych produktów w zakresie automatyki chłodniczej o elementy nowego dostawcy, firmę Sanhua, wiodącego na świecie producenta komponentów dla branży HVAC&R.

 Więcej informacji

Tagi: Schiessl
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście