Plebiscyt Klimatyzatorów 2021
Wiadomości 10 paź 2019
Ventia
Nowa siedziba VENTIA w 2020 r.

fot. Ventia

Już w styczniu 2020 r. VENTIA będzie przyjmować swoich klientów w zupełnie nowej siedzibie położonej we właśnie wykańczanym Ideal Idea City Parku przy ul. Mieczysława Słowikowskiego na granicy Warszawy i Raszyna.

Ideal Idea City Park to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce – cały kompleks jest realizowany w technologiach zgodnych z restrykcyjnymi normami izolacyjnymi, które wejdą w 2021r.oraz z certyfikatem BREEAM co oznacza, że nowa siedziba VENTIA będzie spełniała najwyższe kryteria w takich kategoriach jak jakość powietrza, komfort termiczny, akustyka czy zużycie energii i innowacyjność.

Pracownicy i klienci VENTIA będą mieli do dyspozycji 2000 m2 powierzchni magazynowej (więcej o 75%) oraz 586 m2 biurowej (więcej o 140%) rozmieszczonych na parterze i piętrze.

Nowa, dużo większa siedziba firmy to naturalny krok w rozwoju VENTIA. Z roku na rok firma rozwija się bardzo dynamicznie, stale zwiększając zatrudnienie, zwiększając portfolio klientów i poszerzając zakres produktów dostępnych prosto z magazynu. To bardzo ważne dla naszych klientów, żeby na miejscu byli komfortowo obsłużeni oraz dostali „od ręki” wszystko czego potrzebują – zaczynając od akcesoriów montażowych HAVACO, a na centralach wentylacyjnych KOMFOVENT i klimatyzatorach AlpicAir kończąc.

Liczy się także lokalizacja – jeszcze lepsza niż obecna. Bezpośrednie sąsiedztwo węzła S2/POW sprawia, że klienci od razu będą mogli skierować się dzięki obwodnicy na wybraną wylotówkę z miasta bez stania w korkach. Dla klientów z Warszawy również dojazd jest komfortowy - Ideal Idea City Park znajduje się tylko 12 minut drogi od lotniska i 18 z centrum.

W rok 2020 VENTIA będzie wchodzić z planami dalszego silnego rozwoju działów: handlowego, technicznego oraz serwisu i stałego zwiększania stanów magazynowych produktów – przede wszystkim central wentylacyjnych KOMFOVENT, klimatyzatorów AlpicAir oraz akcesoriów HAVACO. Bez nowej, większej siedziby byłoby to mocno utrudnione.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia VENTIA w nowym miejscu już 2 stycznia 2020r.

Tagi: Ventia
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście