Wiadomości 20 paź
Iglotech
Neoheat zaprasza na jesienną turę szkoleń z pomp ciepła!

Zostań Autoryzowanym Partnerem i zacznij montować pompy ciepła Neoheat! Sprawdź gdzie odbędą się najbliższe szkolenia APS!

Hurtownia wentylacyjno-klimatyzacyjna Iglotech właśnie startuje z jesienną turą szkoleń z zakresu powietrznych pomp ciepła marki Neoheat. Szkolenia dedykowane są dla wszystkich instalatorów, chcących zostać Autoryzowanym Partnerem, poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowości produktowych, montażu pomp ciepła, a także uruchamiania i serwisowania.

Certyfikowane szkolenia APS odbywać się będą w wybranych miastach w Polsce, w których hurtownia posiada swoje oddziały – Kwidzyn, Poznań, Katowice, Toruń, Łódź, Lublin, Warszawa, Kraków, Wrocław. Chętnych zapraszamy do skorzystania z wygodnych formularzy zgłoszeniowych znajdujących się na stronie www.iglotech.com

Instalatorze! Na szkoleniach w hurtowni Iglotech zyskujesz dwa razy – o szczegóły akcji zapytaj swojego opiekuna handlowego!

Więcej informacji o szkoleniach dostępnych w hurtowni Iglotech na stronie www.iglotech.comoraz w 14 oddziałach na terenie całej Polski.

Iglotech zaprasza na Dni Profesjonalistów 2024!

2 kwi 6
Wiadomości Iglotech zaprasza na Dni Profesjonalistów 2024!
btaletyuyz
btaletyuyz
provigil to treat anxiety provigil cost on the street provigil or modafinil provigil workspace login get a prescription for provigil online - Dzisiaj
Iddaaseivy
Iddaaseivy
+ for the post _________________ iddaa maç sonucu canlı - kırmızı kart bahisleri - Wczoraj