Wiadomości 23 paź
Międzynarodowe Targi Poznańskie szukają pracowników do obsługi konferencji COP24

fot. MTP

MTP szuka współpracowników z Katowic i aglomeracji śląskiej do pracy przy obsłudze konferencji klimatycznej COP24. Jeśli znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i chcesz zyskać doświadczenie przy dużym, międzynarodowym projekcie – być może to szansa dla Ciebie!

Zadania są bardzo zróżnicowane  - od pracy przy obsłudze mediów poprzez działania ICT, rejestrację uczestników, obsługę sal konferencyjnych i inne działania wspierające.

Oferta skierowana jest głównie do środowiska akademickiego aglomeracji katowickiej. Poszukiwane są osoby otwarte na nowe doświadczenia i ciekawe różnych kultur, mówiące w języku angielskim oraz innych językach ONZ. Ważna jest dyspozycyjność i gotowość do pracy po 12 godzin dziennie. Pojedyncze zadania np. ICT oraz obsługa logistyczna rozpoczną się już w pierwszym tygodniu. Aby wziąć w udział w procesie rekrutacyjnym należy zgłosić woją kandydaturę na stronie  www.cop24rekrutacja.mtp.pl.

Czym jest COP24?

W Katowicach w dniach od 3 do 14 grudnia 2018 roku odbędzie się szczyt klimatyczny Conference of the Parties (COP).

W wydarzeniu uczestniczyć będzie ponad 30 tysięcy osób ze 196 krajów,  w tym politycy, reprezentanci organizacji pozarządowych oraz środowisk naukowych i sfery biznesu. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie podczas pracy przy najważniejszym globalnym forum poświęconym światowej polityce klimatycznej, zapraszamy do zapoznania się z ofertami rekrutacyjnymi!

Aplikuj

Tagi: COP24
gift