Wiadomości 2 mar 2022
Midea nagrodzona - jakość, renoma, ekologia

Podobnie, jak w ubiegłych latach, Midea została wyróżniona w ogólnopolskich sondażach. Marka umacnia pozycję wśród liderów i znów potwierdza swoją renomę. Jesteśmy dumni, że jako firma ZYMETRIC - Generalny Przedstawiciel marki Midea w Polsce – możemy oferować klimatyzatory, które za swoją jakość, innowacyjność oraz ekologię kolejny już rok zostały wyróżnione aż 3 nagrodami!

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie i współpracę, bez których nie moglibyśmy stać się wiodącą marką na polskim rynku.

Marka Midea została wyróżniona 3 nagrodami:

  • Laur Klienta, w kategorii: Jakość i innowacyjność - klimatyzatory;
  • Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma, w kategorii: klimatyzacja i pompy ciepła;
  • EKO Marka, w kategorii: klimatyzacja i pompy ciepła.

Laur Klienta to prestiżowy, ogólnopolski sondaż, w którym już od 17 lat to klienci wyrażają swoje opinie i decydują o końcowych wynikach. Konkurs zrzesza liderów rynku w różnych kategoriach. Tak, jak w poprzednich latach, w kategorii JAKOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ klimatyzatory Midea zostały docenione przez Polaków. To klienci dokonują wyboru, który z produktów jest wart uznania. Nagroda jest potwierdzeniem silnej pozycji wyróżnionej marki na rynku, a tym samym jest formą zbiorowej rekomendacji trendów konsumpcyjnych.

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od 13 lat ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy przeprowadzają badania określające wartość, aktywność i rozpoznawalność marek w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów. W ramach programu prowadzone są także badania konsumenckie (telefoniczne, na platformie lub ankiety internetowe).

W ramach przeprowadzanych badań na potrzeby nagrody Dobra Marka, przyznawane jest także wyróżnienie EKO Marka, dla brandów mających znaczący wpływ na działania proekologiczne. Dotyczy to marek przyczyniających się do ochrony środowiska, m. in. poprzez zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych, które skutkują zmniejszeniem emisji CO2, czy działania edukacyjne w celu pogłębienia świadomości ekologicznej.

Midea to marka odpowiedzialna ekologicznie. Zarówno procesy produkcyjne jak i rozwiązania zastosowane w produktach mają na celu osiągania jak najwyższej klasy efektywności energetycznej, optymalnego zarządzania odpadami, oszczędności wody i minimalizacji emisji dwutlenku węgla. Wybitny wkład Midea w ochronę środowiska został doceniony t

Otrzymane nagrody są potwierdzeniem zaufania, jakim obdarzają nas Klienci, wysokiej jakości urządzeń i zaangażowania w naszej codziennej pracy. Chcemy podkreślić, iż od wielu lat w klasyfikacji światowej - biorąc pod uwagę sprzedaż detaliczną - Midea to nr 1. Przyznane nagrody są też potwierdzeniem, że Polacy również dostrzegają ogromny potencjał marki Midea.

Dziękujemy!

Tagi: Midea nagrody