Wiadomości 25 wrz
LOKUM EXPO czyli kompleskowo o zarządzeniu nieruchomościami

fot. LOKUM EXPO - targikielce.pl

Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości to jedyne takie wydarzenie w Polsce. Kolejna edycja odbędzie się od 2 do 4 października 2018

Nowe inwestycje, a tym samym rozwój rynku nieruchomości, sprawił, że usługi związane z zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami zyskały na popularności. Firmy muszą konkurować na bardzo wielu obszarach przy malejącej cenie i oczekiwaniach coraz wyższej jakości. Od 2 do 4  października w Targach Kielce przedstawiciele tej branży będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać o problemach i szansach na dalszy rozwój. Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO to jedyna tego typu impreza w Polsce.

Salon LOKUM EXPO jest wynikiem współpracy Targów Kielce i Grupy Medium, wydawcy popularnego miesięcznika Administrator, który od 26 lat działa w obszarze zarządzania nieruchomościami, aktywnie wspiera i promuje najlepsze rozwiązania dla tej branży. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali przede wszystkim przedstawiciele wspólnot mieszkaniowych, zarządcy, kadra menadżerska spółdzielni mieszkaniowych czy zarządcy zasobów komunalnych. Podczas wystawy będą mieli oni okazję zapoznać się z ofertą firm budowlanych, instalacyjnych, elektrotechnicznych, dostawców ciepła i energii, producentów oprogramowania wspierającego zarządzanie nieruchomościami, banków, firm ubezpieczeniowych czy firm sprzątających.

VII Forum dla Zarządów

- Przygotowując się do pierwszego Salonu LOKUM EXPO dostrzegliśmy, że zawód zarządcy wymaga doświadczenia, jak również szerokiej wiedzy – mówi Bogusława Grzechowska, Dyrektor Projektu w Targach Kielce. – Dzięki mocnemu wsparciu Grupy Medium stworzyliśmy wydarzenie, które jest zarówno miejscem wymiany usług, jak również podwyższania kompetencji specjalistów z tej branży – dodaje.

Podczas targów wraz z ekspertami będzie można omówić wiele aspektów prawnych zarządzania w spółdzielni, możliwości usprawnienia rozliczeń z mieszkańcami, optymalizacji wydatków i redukcji zużycia energii, zwiększenia jakości obsługi nieruchomości, przykładów dobrych praktyk (case studies).

Tematem VII Forum dla Zarządców będą natomiast kwestie optymalizacji kosztów utrzymania nieruchomości przy podwyższaniu standardów zarządzania. 

Nieruchomości i branża dźwigowa obok siebie

Salon to doskonałe uzupełnienie oferty, organizowanych już po raz piąty Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT - jedynej biznesowej wystawy tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej. To wydarzenie kompleksowo prezentuje branżę dźwigową -  od innowacji i najnowszych urządzeń, po napędy, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa oraz wyposażenie kabin.

Zapraszamy do Kielc od 2do 4 października!

Więcej o LOKUM EXPO

gift