Wiadomości 11 maj 2022
WIENKRA
Konferencja Wienkra & AUX dobiegła końca!

W dniach 6-8 maja zorganizowaliśmy wyjątkowy EVENT dla naszych partnerów biznesowych, który odbył się w Hotelu Szczawnica Resort & SPA **** położonym w malowniczych Pieninach.

Miejsce nie jest przypadkowe, ponieważ zależało nam na tym, aby nasi goście mogli oderwać się od codziennych obowiązków, zrelaksować się oraz spędzić aktywnie czas w otoczeniu zachwycających i niezapomnianych widoków. Frekwencja dopisała znakomicie – ponad 200 gości zaszczyciło nas swoją obecnością. Jest nam szczególnie miło, ponieważ pomimo panujących restrykcji specjalnie na to wydarzenie dołączyła do nas delegacja z Chin, reprezentująca naszego partnera strategicznego – Grupę AUX.

Spędziliśmy bardzo intensywne 3 dni w fantastycznej atmosferze. Nasi partnerzy mieli okazję szczegółowo poznać ofertę handlową systemów klimatyzacji AUX oraz zapoznać się z nowościami na sezon 2022. To była świetna okazja do dyskusji z naszymi doradcami technicznymi oraz wymiany doświadczeń z kolegami po fachu.

Zaplanowane atrakcje okazały się strzałem w dziesiątkę. Koncert Kamila Bednarka, występ Marcina Dańca oraz biesiada w towarzystwie kapeli Ciupaga, czy zabawa z DJ’em uprzyjemniały czas naszym gościom.

Nasi gości mogli również korzystać z atrakcji takich jak:

  • Przejażdżka wozami opancerzonymi
  • Strzelnica ASG
  • Wycieczka rowerami elektrycznymi enduro
  • Off road
  • Gry terenowa
  • Wieczór w stylu kasyno

W towarzystwie pysznego jedzenia czas szybko płynął, a konferencja nabrała wyjątkowego smaku.

Podczas konferencji pokazaliśmy serię prezentacji produktowych mających na celu przedstawienie pełnej oferty handlowej urządzeń AUX obejmującej wiele nowości, które dołączyły w tym sezonie do klimatyzatorów RAC, CAC oraz multi. Rodzina klimatyzatorów pokojowych AUX to teraz aż 8 modeli dostępnych w różnych konfiguracjach kolorystycznych oraz zróżnicowanych pod względem stylistyki i funkcji. Linia Q-Smart to 3 wyjątkowe modele łączące w sobie wysublimowany design z zaawansowaną technologią oraz oryginalne warianty kolorystyczne. Z kolei systemy multi, klimatyzatory komercyjne oraz systemy ARV to elastyczne rozwiązania od AUX dedykowane dla małych i dużych obiektów komercyjnych. W tym roku po raz pierwszy do oferty marki AUX trafia pompa ciepła, która stanowi bezpośrednią odpowiedź na potrzeby rynku.

Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować za wyjątkowy i owocny weekend. Był to bardzo produktywny i inspirujący czas, który z pewnością wzmocnił nasze relacje biznesowe z partnerami oraz pozwolił naładować baterie i zmotywował do dalszej pracy.

Liczymy, że w przyszłe eventy będą cieszyły się tak dużą popularnością jak ten.

Dziękujemy!