Wiadomości 22 cze 2023
Klimatyzator Toshiba Haori respektuje Twój styl

Obecnie klimatyzacja w domu to nie tylko kwestia komfortu termicznego, ale również stylowego wyglądu. W tym kontekście Toshiba Haori wyróżnia się spośród innych jednostek klimatyzacyjnych, oferując nie tylko doskonałą wydajność, ale także nieograniczone możliwości adaptacji wyglądu.

Klimatyzator Toshiba Haori - Jedyny klimatyzator o tekstylnym wykończeniu, który respektuje Twój styl.

W dzisiejszych czasach klimatyzacja w domu to nie tylko kwestia komfortu termicznego, ale również stylowego wyglądu. W tym kontekście Toshiba Haori wyróżnia się spośród innych jednostek klimatyzacyjnych, oferując nie tylko doskonałą wydajność, ale także nieograniczone możliwości adaptacji wyglądu.

Więcej informacji znajdziesz w Przeglądzie Klimatyzatorów 2023

HAORI to innowacyjna jednostka klimatyzacyjna, która nie tylko doskonale spełnia swoje zadanie, ale także przyciąga wzrok swoim wyjątkowym designem. Pokrycie tekstylne frontu dostępne w wielu kolorach sprawia, że można dopasować klimatyzator do każdego wystroju wnętrza. Standardowo Haori jest dostępny w dwóch kolorach - ciemno- i jasnoszarym, ale istnieje również możliwość zastosowania innych opcjonalnych barw. To sprawia, że klimatyzator Haori staje się nie tylko funkcjonalnym urządzeniem, ale również designerskim elementem wystroju pomieszczenia.

Oprócz swojego atrakcyjnego wyglądu, Toshiba Haori oferuje wiele zalet w zakresie wydajności i jakości powietrza. Dzięki wysokiej wydajności energetycznej, klimatyzator osiąga nawet klasę A+++ w trybach chłodzenia i ogrzewania, co przekłada się na mniejsze zużycie energii i oszczędności w rachunkach za prąd. Jednocześnie jednostka wewnętrzna działa w trybie ultra cichego działania, generując zaledwie 19 dB(A) hałasu, co zapewnia spokój i komfort.

Haori dba również o jakość powietrza w pomieszczeniu. Wyposażony w filtr Toshiba Ultra Pure, który skutecznie wychwytuje do 94% cząstek stałych PM 2.5, oraz Jonizator Plazmowy, neutralizujący zanieczyszczone cząsteczki, Haori zapewnia świeże i zdrowe powietrze. Dodatkowo, dzięki technologii Toshiba Magic Coil, wymiennik ciepła jest utrzymany w czystości, co przekłada się na efektywność działania urządzenia.

Komfort użytkowania to kolejny atut klimatyzatora Toshiba Haori. Luksusowy pilot z czarną szczotkowaną fakturą oraz opcjonalny sterownik na podczerwień z programatorem tygodniowym pozwalają na łatwe i wygodne sterowanie urządzeniem. Dodatkowo, Haori oferuje tryb ECO oraz przycisk Hi-Power, który umożliwia szybkie chłodzenie lub ogrzewanie pomieszczeń, dostosowując się do potrzeb użytkownika.

Innowacyjna konstrukcja nawiewu w technologii HADA-Care to zdecydowana przewaga konkurencyjna Haori. Pozwala ona na utrzymanie strumienia powietrza płasko przy suficie, ograniczając bezpośredni nawiew, co zapewnia równomierne rozprowadzenie chłodnego lub ciepłego powietrza w pomieszczeniu.

Haori nie zapomina również o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Zintegrowane fabrycznie Wi-Fi umożliwia sterowanie klimatyzatorem za pośrednictwem aplikacji Toshiba Home AC Control. Dzięki temu możemy zdalnie kontrolować urządzenie, monitorować zużycie energii i dostosować parametry pracy do naszych preferencji.

Warto również wspomnieć, że klimatyzator Toshiba Haori jest kompatybilny z asystentem Google Home oraz inteligentnymi głośnikami Amazon Alexa, co daje możliwość pełnej kontroli głosowej.

Podsumowując, klimatyzator Toshiba Haori to połączenie wydajności i estetyki. Nie tylko zapewnia doskonałą wydajność, cichą pracę i wysoką jakość powietrza, ale także pozwala dostosować się do naszych preferencji w zakresie designu. Dzięki nieograniczonym możliwościom adaptacji wyglądu, Haori staje się nie tylko urządzeniem funkcjonalnym, ale również designerskim elementem naszego wnętrza.