Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 13 paź
LG
Klimatyzator LG DELUXE do ogrzewania

Współczesny świat, w którym troska o środowisko naturalne idzie w parze z komfortem życia, coraz bardziej przekonuje nas do rozważenia ekologicznych opcji ogrzewania. Ogrzewanie za pomocą klimatyzatorów to rozwiązanie, które nie tylko zapewnia przyjemny chłód w upalne dni, ale także ciepło w zimne miesiące. Jednym z modeli, które warto wziąć pod uwagę jako efektywne rozwiązanie pod kątem ogrzewania jest klimatyzator LG DELUXE z funkcją UVnano™.

Klimatyzator LG DELUXE - Perfekcyjny Komfort w Twoim Domu

Klimatyzator LG DELUXE z funkcją UVnano™ to innowacyjne rozwiązanie, które podnosi poprzeczkę w dziedzinie klimatyzacji i zapewnia nie tylko komfortowe, ale również zdrowe powietrze w Twoim domu. Przyjrzyjmy się głównym cechom tego urządzenia, które sprawiają, że jest ono tak wyjątkowe.

Funkcja ogrzewania: Ten klimatyzator nie tylko chłodzi powietrze, ale także szybko je ogrzewa, zapewniając idealną temperaturę przez cały rok. Niezależnie od tego, czy jest zima czy lato, możesz cieszyć się komfortem w swoim domu.

UVnano™: To innowacyjne rozwiązanie usuwa do 99,99% bakterii wewnątrz urządzenia za pomocą światła UV LED. Dzięki temu wentylator generujący powiew jest zawsze czysty i świeży. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy dbają o jakość powietrza, zwłaszcza w okresie wzmożonych alergii.

Plasmaster™ Ionizer+: Pomaga pozbyć się bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Ten klimatyzator usuwa do 99% przylegających bakterii i dezodoryzuje przestrzeń.

Filtr antyalergiczny: Jeśli jesteś alergikiem lub po prostu dbasz o zdrowe powietrze, filtr antyalergiczny tego klimatyzatora pomoże Ci usunąć substancje powodujące alergie, takie jak roztocza kurzu domowego unoszące się w powietrzu.

Automatyczne czyszczenie wnętrza: Urządzenie automatycznie osusza wilgoć wewnątrz klimatyzatora, dbając o jego stałą czystość.

Proste zdalne sterowanie: Steruj klimatyzatorem z dowolnego miejsca na świecie dzięki połączeniu Wi-Fi i dedykowanej aplikacji LG ThinQ. To wygodne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie kontrolę nad klimatyzacją.

Sterowanie za pomocą asystenta głosowego: Wystarczy, że powiesz klimatyzatorowi, czego potrzebujesz, a inteligentny głośnik AI zrobi resztę. Wygodne i intuicyjne sterowanie głosowe ułatwia życie.

Szybsze chłodzenie, lepszy komfort: Technologia LG DUAL Inverter Compressor™ zapewnia szybsze i bardziej komfortowe chłodzenie i ogrzewanie. Jest to idealne rozwiązanie na gorące i chłodne dni.

Oszczędzaj na rachunkach za energię: Ten klimatyzator nie tylko dba o Twój komfort, ale także o planetę. Dzięki wydajniejszemu chłodzeniu i ogrzewania, zużycie energii i rachunki za prąd zostają zredukowane.

Cicha praca: Nie martw się hałasem. Ten klimatyzator działa bardzo cicho – wybrane modele generują dźwięk na poziomie 19 dB (A) w trybie chłodzenia i 27 dB(A) w trybie grzania. Dla porównania w przeciętnej bibliotece poziom natężenia dźwięku wynosi 30 dB(A). Dzięki cichej pracy możesz spokojnie spać i odpoczywać.

DUAL Inverter Compressor™: To technologia, która zapewnia wydajność, trwałość i cichą pracę. Dzięki niej klimatyzator jest nie tylko wydajniejszy, ale także bardziej trwały.

10 lat gwarancji: Długa gwarancja na sprężarkę oznacza, że możesz cieszyć się komfortem przez wiele lat bez obaw o ewentualne usterki.

Szybka i łatwa instalacja: Instalacja tego klimatyzatora jest szybka i łatwa, co oznacza, że możesz cieszyć się chłodnym powietrzem w krótkim czasie.

Kontrolowane zużycie energii: Możesz kontrolować zużycie energii na 4 poziomach, dostosowując je do swoich potrzeb. To oszczędność, która się opłaca.

Monitorowanie zużycia energii: Wyświetlacz dostarcza informacji na temat zużycia energii, dzięki czemu możesz łatwo monitorować i zmniejszać koszty.

Komfortowy sen: Dzięki funkcji komfortowego snu możesz cieszyć się najlepszym snem w idealnie dostosowanych warunkach.

Klimatyzator LG DELUXE z funkcją UVnano™ to nie tylko urządzenie do chłodzenia powietrza, ale również do efektywnego i szybkiego grzania. To inwestycja w najwyższy komfort i zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Ciesz się idealnym klimatem przez cały rok, oszczędzając energię i dbając o środowisko. To klimatyzator, który naprawdę spełnia wszystkie oczekiwania.

LG