Wiadomości 6 lut 2023
GREE
Inżynier działu serwisu i gwarancji systemów klimatyzacji | Praca Kraków

Firma Free Polska Sp. z o.o., specjalizująca się w systemach klimatyzacji i pompach ciepła, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Inżyniera działu serwisu i gwarancji.

Zobacz ofertę na pracuj.pl

Twój zakres obowiązków

  • rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie systemów klimatyzacji

  • obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna klientów zgodnie z procedurami panującymi w firmie

  • tworzenie wzorców postępowań dotyczących występujących usterek

  • rozliczanie oraz archiwizowanie zgłoszeń gwarancyjnych

  • tworzenie zamówień części zamiennych

  • wsparcie techniczne dla klientów i Działu Technicznego firmy w zakresie systemów klimatyzacji

  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji gwarancyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowany profil wentylacja, klimatyzacja i ogrzewnictwo

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży HVACR

  • umiejętność rozwiązywania problemów i radzenia sobie ze stresem

  • wysoka kultura osobista

  • samodzielność i dobra organizacja własnego czasu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość zasad obsługi programu księgowo-magazynowego

Mile widziane

  • znajomość programu Enova

  • certyfikat f-gazowy UDT

To oferujemy

  • Praca w dynamicznym zespole profesjonalistów

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Opieka medyczna Lux Med

  • Karta Multisport

Tagi: praca GREE