Wiadomości 1 mar 2018
 OXYCOM IntrCooll prezentowany przez Iglotechnik zdobył pierwsze miejsce w konkursie na  Najciekawszy Produkt 2018 w kategorii wentylacja

Przypomnijmy, że zielonogórska firma Iglotechnik Sp. z o.o. jest Generalnym Dystrybutorem i Wyłącznym Importerem w Polsce holenderskiej firmy OXYCOM, będącej producentem specjalistycznych urządzeń. Iglotechnik, jako lider krajowej branży wentylacji i klimatyzacji wprowadził do swojej oferty urządzenia IntrCooll, które są najnowocześniejszym i najbardziej rozwiniętym pod względem technologicznym produktem na świecie. Pozwala on zredukować zużycie energii i koszty użytkowania w zestawieniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami do 80 proc. IntrCooll zapewnia chłodzenie i wentylację w pomieszczeniach komercyjnych i przemysłowych, wykorzystując naturalną metodę chłodzenia, zwaną bezpośrednim chłodzeniem wyparnym.

Miło nam poinformować, że Iglotechnik i dystrybuowany przez niego produkt IntrCooll służący do chłodzenia dużych obiektów przemysłowych zdobył dziś I miejsce w konkursie na „Najciekawszy Produkt 2018” w kategorii Wentylacja podczas odbywającego się w Warszawie „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2018”. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane w głosowaniu przez uczestników najważniejszych targów branżowych w Polsce. 

 

Urządzenie wentylacyjno-chłodzące OXYCOM INTRCOOL

Dane techniczne  IntrCooll

Moc znamionowa 1360 W
Wydajność 116 %
Znamionowy przepływ powietrza 6500 m3/h przy 80 Pa ESP
EER do 40
Wymiary 1338 X 1338 X 1005 mm
Masa pusty układ 185 kg
pełen układ 250 kg
Wydajność chłodu do 57 kW

 

Zamknij gift