Wiadomości 29 lis
Innowacyjna Dezynfekcja Powietrza: AirShield - Bezpieczeństwo i Komfort w Jednym

W obliczu obecnych wyzwań związanych z utrzymaniem wysokich standardów higieny wewnętrznej, firma Wojewódzki Instalacje wprowadza na rynek nowatorskie rozwiązanie - AirShield. To urządzenie, oparte na technologii promieniowania UV-C, , podnosząc standardy efektywności, skuteczności, komfortu i przyjazności dla środowiska.

AirShield nie jest jedynie produktem; to kompleksowe rozwiązanie systemowe, dostosowane do współczesnych potrzeb utrzymania czystego powietrza wewnątrz budynków. Dezynfekcja powietrza za pomocą promieniowania UV-C to sprawdzona metoda eliminacji mikroorganizmów, takich jak bakterie i grzyby. Badania przeprowadzone na AirShield potwierdzają jego zdolność do skutecznej redukcji tych zagrożeń mikrobiologicznych.

Skuteczność Potwierdzona Badaniami
W trakcie rygorystycznych testów, AirShield osiągnął znaczącą redukcję bakterii, sięgającą ponad 80% oraz grzybów, sięgającą ponad 75%. Te badania obejmowały różne etapy, w tym testy w rzeczywistych warunkach, co jednoznacznie dowodzi wysokiej efektywności urządzenia. Działanie oparte na promieniowaniu UV-C penetruje strukturę genetyczną mikroorganizmów, skutecznie dezaktywując je.

Prosty Montaż i Wielopłaszczyznowe Zastosowanie
Jednym z kluczowych atutów AirShield jest łatwość montażu. Minimalna ingerencja w istniejącą infrastrukturę kanałów wentylacyjnych sprawia, że instalacja jest szybka i bezproblemowa. Dzięki różnym rozmiarom urządzeń, AirShield może być skutecznie zastosowany w różnych przestrzeniach, takich jak hotele, biura czy pomieszczenia handlowo-usługowe.


Promieniowanie UV-C dla Maksymalnej Skuteczności
AirShield wykorzystuje promieniowanie UV-C jako bezpieczną metodę eliminacji mikroorganizmów. Promieniowanie to penetruje strukturę genetyczną mikroorganizmów, co prowadzi do ich dezaktywacji. To nie tylko skuteczna, ale również bezpieczna metoda, eliminująca mikroorganizmy oraz nieprzyjemne zapachy, zapewniając świeże i czyste powietrze.

Bezpieczeństwo i Wielofunkcyjność
Urządzenie może być stosowane w trybie ciągłym, nawet gdy ludzie przebywają w pomieszczeniach obsługiwanych przez AirShield. Zintegrowane funkcje bezpieczeństwa dla użytkowników sprawiają, że korzystanie z urządzenia nie wiąże się z ryzykiem. Dodatkowo, eliminacja nieprzyjemnych zapachów przyczynia się do stworzenia świeżego i komfortowego środowiska.

Zrównoważone i Przyjazne Dla Środowiska
Wpływ na środowisko to istotny aspekt projektu AirShield. Minimalna ingerencja w istniejące systemy, brak dodatkowego zużycia energii i zrównoważona dezynfekcja sprawiają, że to rozwiązanie spełnia również oczekiwania w zakresie ekologii.

Bezpieczne Powietrze dla Lepszej Jakości Życia
AirShield to nie tylko produkt; to kompleksowe rozwiązanie, które zmienia podejście do kwestii higieny powietrza. Jego potwierdzona skuteczność badaniami i zrównoważony charakter sprawiają, że stanowi kluczowy krok w stronę bezpiecznej przyszłości biur, hoteli i innych miejsc, gdzie jakość powietrza ma kluczowe znaczenie. Zainstaluj AirShield i ciesz się codziennie czystym, świeżym i bezpiecznym powietrzem.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014 – 2020.

Kontakt
Osoby lub firmy zainteresowane współpracą z Wojewódzki Instalacje są serdecznie zapraszane do kontaktu na maila: biuro@wojewodzki.com.pl, 600 066 444

Tagi: AirShield