Wiadomości 10 maj
AEC Design
Innowacje 4.0 – Przyszłość tworzenia - Konferencja

fot. AEC Design

Zapraszamy na konferencję “INNOWACJE 4.0 – Przyszłość Tworzenia”, która odbędzie się 04.06.2019 r. w niesamowitym miejscu w Warszawie – w Centrum Konferencyjnym POLIN.

Uczestnicy konferencji dowiedzą się jak sprostać obecnym wymaganiom rynkowym oraz jak przygotować się na stale zmieniającą się wizję przyszłości. Powiemy nie tylko o perspektywie kilku najbliższych lat, ale także jak zabezpieczyć swoją dalszą przyszłość.

Do kogo skierowana jest konferencja Innowacje 4.0 – Przyszłość tworzenia?

Konferencja jest przeznaczona dla osób, które związane są z polskim przemysłem i mają bezpośrednie przełożenie na rozwój produktów i procesów produkcyjnych w firmach. Osoby z działów projektowych, produkcyjnych, zarządzania rozwojem, finansowych oraz sprzedaży znajdą tu wiele interesujących informacji przydatnych w codziennej pracy.

Cel konferencji Innowacje 4.0 – Przyszłość tworzenia

Celem konferencji jest dostarczenie inspiracji, strategii i narzędzi do wzmocnienia przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw. Jest to także okazja do spotkania się z przedstawicielami branży i wymiany poglądów, doświadczeń, a także zdobycia nowych kontaktów biznesowych i nawiązania współpracy.

Dlaczego warto uczestniczyć w konferencji Innowacje 4.0 – Przyszłość tworzenia?

  1. Spotkanie z innymi przedstawicielami branży – świetna okazja do networkingu;
  2. Mnóstwo informacji dotyczących innowacji – prelekcje, warsztaty, wystawy;
  3. Okazja do uzyskania bezpośrednio informacji o możliwościach pozyskania środków na innowacje (prelekcja Agencji Rozwoju Przemysłu);
  4. Możliwość wypróbowania narzędzi przyśpieszających innowacje (wystawa: stoiska partnerskie i sponsorskie);
  5. Zwiedzanie Muzeum POLIN z przewodnikiem.

Więcej szczegółów