Wienkra - Kalendarz
Wiadomości 2 cze 2020
Iglotech
W Iglotech - quady, motocykle, skutery.... Rusza III edycja Klubu Iglotech

fot. Iglotech

Grupa Iglotech uruchamia kolejną edycję programu lojalnościowego, która startuje 1 czerwca 2020 r. Dwa poprzednie programy okazały się wielkim sukcesem i spotkały się z zainteresowaniem i zadowoleniem Klientów. W ciągu ostatniego roku rozdano blisko 2000 nagród, m.in. 14 skuterów Romet Premium, 5 telewizorów 65” marki Samsung, telefony iPhone, iPad-y, komputery czy konsole Play Station IV.

III EDYCJA KLUBU IGLOTECH! 

Trzecia edycja Klubu Iglotech to ponad 100 nowych nagród w kilku kategoriach, w tym quady, motocykle, profesjonalne narzędzia, urządzenia RTV i AGD i wiele innych. Nowa odsłona programu przynosi korzyści w postaci możliwości podwajania punktów i promocji specjalnych. Klub Iglotech znajduje się na nowoczesnej platformie na której można sprawdzić stan swojego konta, status, historię zakupów i należności, poznać aktualne promocje i zamówić nagrody.

WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ!

Dla nas kontakt z Partnerami biznesowymi jest najważniejszy. Program lojalnościowy jest częścią budowania i podtrzymywania relacji z Klientami. Iglotech oferuje bardzo dobre warunki handlowe, wsparcie serwisowe, techniczne i marketingowe.

Chcesz dołączyć do Klubu i odbierać nagrody jak pozostali Klienci Iglotech? Skontaktuj się z najbliższym oddziałem.