Wiadomości 21 lis
Iglotech
Iglotech podsumował akcję Poznaj nas na nowo!

fot. Iglotech

30-lecie istnienia hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej Iglotech na polskim rynku to doskonały moment nie tylko na podsumowania, lecz także na wprowadzenie zmian. Stąd obchody jubileuszu firmy połączone zostały z projektem „Poznaj nas na nowo – zmieniamy się dla Ciebie”. Projekt był zapowiedzią wprowadzenia nowej jakości na oddziałach hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej Iglotech. Projektowi towarzyszył cykl eventów – wielkie otwarcia oddziałów hurtowni Iglotech w nowych lokalizacjach – byliśmy w Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu i Lublinie – zobacz jakie zmiany przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Większe przestrzenie magazynowe

oddziały w Katowicach, Szczecinie, Wrocławiu i Lublinie zyskały nowe lokalizacje z większymi magazynami lokalnymi!

Więcej produktów dostępnych od ręki

większe magazyny oznaczają większą dostępność produktów od ręki – już ponad 3000 produktów dostępnych od zaraz.

Oddziały hurtowni – nowa jakość

nowe powierzchnie ekspozycyjne zapewniają dostęp do nowości produktowych i falgowych urządzeń dostępnych w hurtowni. Nowoczesne narzędzia digital marketingu i dedykowane strefy komfortu są odpowiedzia na potrzeby naszych Instalatorów.

Obsługa Klienta – zawsze na najwyższym poziomie

Od zawsze w Iglotech stawiamy na relacje biznesowe, gwarantując najwyższy poziom obsługi Klienta. W odpowiedzi na potrzeby Instalatorów maksymalnie uprościliśmy wszelkie procedury i procesy operacyjne. Oferujemy także szeroki wachlarz wsparcia marketingowego naszym Partnerom – począwszy od reklam outdoorowych, aż po oznakowanie miejsc sprzedaży.

Sprawdź nas – przyjdź i zobacz!

Szczegóły na www.iglotech.com

Galeria

Tagi: Iglotech