Wiadomości 13 gru
Haier
Haier - zobacz naszą nową stronę internetową

Haier uruchomił właśnie nową odsłonę swojej strony internetowej, która obiecuje dostarczyć użytkownikom interesujące treści, bogatą bibliotekę mediów oraz wszystko co niezbędne w zakresie systemów klimatyzacji i pomp ciepła.

Nowoczesna odsłona www.haier-ac.pl została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu łatwej nawigacji i pełnej dostępności na różnych urządzeniach, co sprawia, że każdy użytkownik – bez względu czy jest klientem końcowym, instalatorem czy dystrybutorem, może cieszyć się pełnym zakresem oferowanych treści. Jednym z głównych celów było stworzenie interaktywnej przestrzeni online, która oddaje charakter marki Haier.

Zanurz się w świecie Haier – zobacz co czeka na Ciebie na nowej stronie www.haier-ac.pl:

  • Nowoczesny Design – od teraz strona www wyróżnia się nowoczesnym i przejrzystym designem, co sprawia, że korzystanie z niej stanie się przyjemne i niezwykle intuicyjne.

  • Łatwa Nawigacja - dzięki zoptymalizowanej nawigacji po nowej stronie użytkownicy mogą szybko odnaleźć interesujące ich treści, pliki i produkty.

  • Poradniki i najnowsze informacje - Użytkownicy znajdą na stronie Haier aktualności dotyczące produktów, innowacyjnych rozwiązań, możliwych dofinansowań i innych technologii związanych z marką Haier – zarówno z zakresu systemów klimatyzacji do domu, biura, jak i powietrznych pomp ciepła.

  • Aktywność i budowanie relacji – strona www jest w pełni zintegrowana z mediami społecznościowymi. Serwis łączy się z profilami marki w mediach społecznościowych, umożliwiając użytkownikom łatwe udostępnianie, komentowanie treści i aktywne uczestnictwo w świecie Haier.

  • Dedykowane mapy Autoryzowanych Partnerów – dzięki czemu szybko odnaleźć można autoryzowanego instalatora bądź serwis urządzeń Haier.

Zapraszamy na stronę Haier – www.haier-ac.pl

Tagi: Haier