Wiadomości 13 gru
SBS
Grupa SBS w pierwszej piątce rankingu „Perły Polskiej Gospodarki” 2019!

fot. Grupa SBS

Miło nam poinformować, że po raz kolejny Grupa SBS uzyskała tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” w kategorii Perły Duże, zajmując wysoką 4. lokatę. Tytuł ten został Nam przyznany za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza silną pozycję Hurtowni Grupy SBS na rynku!

Grupa SBS zgodnie z przewidywaniami zamyka rok 2019 z dużymi wzrostami – w tym roku odnotujemy rekordowy obrót na poziomie niemal 700 milionów złotych. Ma to także przełożenie na wysokie pozycje w najważniejszych rankingach prowadzonych przez najbardziej cenione redakcje w kraju.  Jedną z nich jest redakcja magazynu „Polish market” anglojęzycznego miesięcznika, promującego polską gospodarkę, kulturę oraz naukę w kraju i poza jego granicami. Redakcja w corocznie wydanym rankingu „Perły Polskiej Gospodarki” umieściła Grupę SBS na 4. pozycji w kategorii Perły Duże. W badaniu rankingowym brało udział ponad 2000 firm, których przychody z całokształtu działalności gospodarczej w okresie roku wyniosły: dla Pereł Dużych co najmniej 100 milionów złotych, natomiast w kategorii Perły Wielkie powyżej 1 miliarda złotych. Watro podkreślić, że udział w Rankingu Perły Polskiej Gospodarki nie wiąże się z żadnymi kosztami, co potwierdza wyjątkowy i rzetelny charakter rankingu.

O Rankingu

Tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” jest przyznawany dla najlepszych podmiotów gospodarczych, na podstawie szczególnych kryteriów i metodologii. Badanie rankingowe kondycji polskich przedsiębiorstw jest przeprowadzane według specjalnego algorytmu opracowanego przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Przedsiębiorstwa są szeregowane przy pomocy międzynarodowych wskaźników audytorskich.

Link do wydania „Polish market” z wynikami plebiscytu:  https://issuu.com/polishmarket/docs/pm_12_291_2019

Tagi: Grupa SBS
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście