Wiadomości 28 lut
Iglotech
Grupa Iglotech ponownie na targach MCE w Mediolanie!

fot. Iglotech

Grupa Iglotech ponownie zaprasza wszystkich zainteresowanych Instalatorów na swoje stoisko podczas największych targów branży HVAC&R w Europie. Już od 12 marca do 15 marca czekamy na Państwa w Fiera Milano, hala 7, stoisko nr Z.40. Spotkajmy się na MCE w Mediolanie!

Sprawdź co zaprezentujemy!

Produkcja elementów wentylacyjnych Forvent

Ekspozycja targowa Iglotech Group opierać się będzie na prezentacji stalowych elementów wentylacyjnych Forvent. Zaprezentujemy kompletną ofertę wentylacyjną – począwszy od kształtek i kanałów wentylacyjnych, przewodów, przepustnic, tłumików akustycznych aż do nawiewników czy anemostatów. Hurtownia Iglotech jest producentem elementów wentylacyjnych Forvent. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który umozliwia precyzyjne wykonanie elementów najwyższej jakości. Przypominamy, że elementy wentylacyjne Forvent posiadają Krajową Ocenę Techniczną oraz Atest PZH.

Systemy klimatyzacji i pompy ciepła HEIKO

Dodatkowo podczas wystawy zaprezentowane zostaną systemy klimatyzacyjne HEIKO, zarówno w konfiguracji split, jak i urządzenia kasetonowe. Wśród zaprezentowanych na stoisku nowości znajdą się także pompy ciepła HEIKO THERMAL, Thermal Plus oraz POOL – czyli energooszczędne powietrzne pompy ciepła typu monoblok o klasie energooszczędności A+++, działające na ekologicznym czynniku R32. Warto podkreślić, że pompy ciepła HEIKO posiadają certyfikat Keymark, a także zostały uwzględnione w różnego rodzaju programach dofinansowań do zakupu i montażu pomp ciepła. W Polsce znajdują się na lLiście zielonych Urządzeń i Materiałów, natomiast na rynku niemieckim można je zakupić z dofinansowaniem BAFA.

Szczegóły naszej obecności na największych w Europie targach poznasz na stronie www.iglotech.com oraz na naszych mediach społecznościowych!

Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

18 kwi 2
Wiadomości Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu
AlbertacutS
AlbertacutS
Men dating men participation get a bang, union, and the belle of relationships in their own unique way. https://erhe.me/tags/gay-deepthroat/ In a... - Dzisiaj
KevinSkite
KevinSkite
© Quique Magas para Wedding Style Magazine https://suphotos.com/en/lovestory-in-barcelona – Las fotografias deben ser originales y bellas pero... - 19 kwi