Wiadomości 14 sty
DIMPLEX

W dniach 11-15 marca 2019 r. we Frankfurcie nad Menem odbędą się Międzynarodowe Targi ISH czyli "Internationale Sanitär – und Heizungsmesse". Jest to jedna z największych międzynarodowych imprez targowych z dziedziny techniki grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz instalacji wodno-sanitarnych. Odbywa się ona regularnie co 2 lata i bierze w niej udział ponad 2 400 wystawców z 56 krajów z ogromną liczbą odwiedzających sięgającą blisko 200 000 osób!

ISH to targi z ponad 50-letnią tradycją, niegdyś obejmowały one tematykę związaną z instalacjami sanitarnymi i grzewczymi, obecnie obszar wystawienniczy obejmuje również m.in. tematykę chłodnictwa i klimatyzacji, energii odnawialnej i wielu innych. Na targach ISH prezentują swoje nowości wszyscy liczący się producenci urządzeń, będzie to więc niezwykła okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami, technologiami i trendami.

Na tegorocznych Targach ISH nie zabraknie również Glen Dimplex Thermal Solutions. Ekspozycja GDTS, zlokalizowana w pawilonie 11/E22-E32 – będzie w tym roku wyjątkowo okazała. Na powierzchni ok. 850 m² zaprezentowane zostaną m.in. najnowsze pompy ciepła do zastosowań indywidualnych System M, pompy ciepła dużej mocy do zastosowań komercyjnych, a także szeroka paleta elektrycznych urządzeń grzewczych, urządzeń wentylacyjnych i kominków elektrycznych.

DIMPLEX

gift