Wiadomości 28 maj
Galmet
Galmet - program wsparcia instalatorów - Hot Points Club

fot. Galmet

Galmet uruchomił najgorętszy program partnerski w branży. Hot Points Club to system wsparcia dedykowany dla najlepszych instalatorów. Instalatorze! Zobacz co Galmet przygotował specjalnie dla Ciebie!

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w akcji?

Instalatorze rób to, co do tej pory i obserwuj, jak tysiące punktów wpada na Twoje konto! Instaluj produkty Galmet, rejestruj je na swoim profilu i zbieraj HotPointy – punkty temperatury. W programie premiowana jest instalacja produktów z wszystkich grup asortymentowych Galmet!

 • Zbiorniki o pojemności 200-500 z wężownicą spiralną
 • Zestawy solarne z kolektorami płaskimi
 • Kotły z podajnikiem na ekogroszek i pellet o mocy 10-34 kW
 • Pompy ciepła do c.w.u.: Basic i Spectra
 • Pompy ciepła do c.o. i c.w.u.: Maxima i Airmax2

Nagrody

Program Hot Points Club to możliwość zdobycia setek atrakcyjnych nagród. Nowoczesne smartfony, laptopy, sprzęt RTV i AGD, konsole do gier i setki innych cennych prezentów dla Ciebie, Twojego domu i firmy. Każdy z uczestników może też wybrać bony Sodexo lub zasilenia kart przedpłaconych. Instalatorze! To Ty decydujesz jaką nagrodę otrzymasz.

Dodatkowe korzyści

Instalatorzy, którzy zdobędą najwyższe noty w rankingu, zyskują podwójnie - ubiegają się również o dodatkowe nagrody Galmet:

 • Nagroda główna
  Spectra Smart - pompa ciepła do c.w.u.
 • II miejsce
  Rondo Premium - wymiennik c.w.u. do kotłów gazowych x 3
 • III miejsce
  Zestaw odzieży roboczej premium x 5

Instalatorze! Pilnuj, aby temperatura nie spadła. Im większa ilość punktów, tym bliżej do wygrania nagród. Im częściej będziesz skutecznie polecał nasze produkty – tym bardziej zwiększysz szanse na swoją wygraną.

Na dobry początek

Wszyscy instalatorzy, którzy przystąpią do programu w pierwszym etapie mogą zyskać jeszcze więcej! Każda instalacja kotła 5 klasy (Genesis, Genesis2, Genesis Plus oraz Galaxia) w okresie od 1 maja do 31 lipca to gwarancja dodatkowej ilości punktów. Do konta uczestnika zostanie doliczonych 50 000 zamiast standardowych 22 000 punktów.

Program lojalnościowy Hot Points Club realizowany jest we współpracy z firmą Sodexo.
Szczegóły u doradców techniczno – handlowych.

Przejdź na stronę programu Hot Points Club

 

Galmet

Galmet https://galmet.com.pl

Galmet to polskia firma rodzinna z 35 – letnim doświadczeniem w branży grzewczej. To jeden z największych producentów urządzeń grzewczych w kraju i eksporter do prawie 30 krajów świata. Firma jest w czołówce najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw, nasze centrum technologiczno – produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy. Stałe doskonalenie personelu i produktów przyczyniają się do powstania zaawansowanych technologicznie i ekologicznie systemów grzewczych dla indywidualnych gospodarstw domowych, budynków użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych.
gift