Wiadomości 5 sty
Iglotech
Fuji Electric rozpoczyna cykl szkoleniowy 2024!

fot. Iglotech

Nowy rok rozpoczynamy szkoleniami APS z systemów klimatyzacji Fuji Electric dla branży HVAC&R. Uruchomione właśnie zapisy na nowy cykl szkoleniowy dla instalatorów systemów klimatyzacji pozwalają na otrzymanie wymaganej certyfikacji APS.

Szkolenie Fuji Electric – połączenie teorii z praktyką!

Program szkoleń opierać się będzie na kluczowych obszarach wiedzy niezbędnej dla Instalatorów systemów klimatyzacji. Ma on na celu przedstawienie zmian w ofercie produktowej japońskiego producenta, słynącego z bezawaryjnej i wydajnej pracy. Lecz także podniesienie standardów i komfortu w dziedzinie instalacji dla samych fachowców. Część praktyczna szkolenia zawierać będzie gotowe rozwiązania, najczęstsze przyczyny błędów w montażu klimatyzacji i praktyczne wskazówki jak poprawnie przeprowadzić instalację.

Co zyskuje Instalator po szkoleniu Fuji Electric?

Instalatorzy uczestniczący w szkoleniu zdobędą wiedzę z zakresu instalacji klimatyzacji, poznają ofertę produktową znanego na całym świecie dostawcy, a także zdobędą certyfikację Autoryzowanego Punktu Serwisowego, gwarantującego możliwość montażu bezawaryjnych urządzeń, a także dodatkową formę promocji online.

Nie zwlekaj – zapisz się już teraz!

Rozwój branży klimatyzacyjnej wymaga od nas stałego doskonalenia i dostosowywania się do nowych wyzwań. Wprowadzenie cyklu szkoleniowego Fuji Electric to krok w stronę wypracowania wyjątkowej grupy profesjonalistów gotowych sprostać najwyższym oczekiwaniom Klientów.

Szkolenie – kiedy i gdzie

Stacjonarne szkolenia Fuji Electric dla instalatorów odbędą się w wybranych miastach Polski, gdzie hurtownia klimatyzacyjno-wentylacyjna Iglotech ma swoje oddziały. Szczegółowy terminarz szkoleń dostępny jest na stronie www.iglotech.com.

Szkolenia Fuji Electric to nie tylko odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie, ale również krok w kierunku tworzenia zrównoważonych, energooszczędnych i technologicznie zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie systemów klimatyzacji.

Czekamy na Ciebie!