Wiadomości 11 paź 2021
Dzień Otwarty IGLOTECH Kraków za nami!

fot. Iglotech

Dnia 17 września 2021 r. mieliśmy przyjemność gościć instalatorów z branży HVAC na Dniu Otwartym w oddziale Iglotech w Krakowie. Spotkanie odbiegało jednak od klasycznej formuły dni otwartych, ponieważ przygotowane zostały 3 specjalne strefy tematyczne, które pokazały, że w naszej hurtowni znajdują się wszystkie instalacje do budowy domu energooszczędnego!

Strefa 1 – Klimatyzacja z technologią UV-C, hamującą rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99%*.

Pierwsza z naszych stref dotyczyła systemów klimatyzacji HAIER z rewolucyjną technologią STERYLIZACJA UV-C, hamującą rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99%. HAIER to pierwszy producent, który wprowadził na rodzimy rynek klimatyzatory wykorzystujące naświetlanie promieniami UV-C w celach zapewnienia ochrony antywirusowej i antybakteryjnej. Podczas eventu w Iglotech Kraków można było zobaczyć energooszczędne modele klimatyzatorów wyposażone w funkcję STERYLIZACJA UV-C i przekonać się, jak bezpiecznie i proste jest użytkowanie tej funkcji. Podczas wrześniowego eventu można było również skorzystać z wyjątkowej promocji Odbierz klimatyzator HAIER za 1 zł!

- Topowa marka klimatyzatorów HAIER – podczas Dnia Otwartego w hurtowni Iglotech zaprezentowała m.in. urządzenia wyposażone w najnowszą technologię STERYLIZACJA UV-C, hamującą rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99%*

Strefa 2 - Dom gotowy na WT2021, w której zaprezentowaliśmy kompleksową ofertę systemu wentylacji mechanicznej do każdej inwestycji, składającej się z wysokiej jakości centrali wentylacyjnej HERU T szwedzkiego producenta Östberg, bądź znanego z oferty Neovent rekuperatora KNV Perfect oraz szybkiego i prostego w montażu, systemu dystrybucji powietrza Forvent Reku PRO. Elementy te pozwalają w 3 prostych krokach przygotować kompletny system wentylacji dla całej inwestycji.

- W strefie Domu Gotowego na 2021 nasz doradca prezentował jak łatwo i szybko można skonstruować system dystrybucji i podłączyć go do centrali. Przedstawiony został również dedykowany program doborowy dla instalacji wentylacji mechanicznej do każdej inwestycji. Takie rozwiązanie przyśpieszy i ułatwi pracę każdego instalatora, który wysyłając do nas projekt inwestycji, otrzyma gotowy projekt instalacji i spis wszystkich potrzebnych komponentów
do realizacji.

W strefie Domu Gotowego na WT2021 nie mogło zabraknąć również pomp ciepła oraz fotowoltaiki. Podczas spotkania Klienci mogli zobaczyć jak przebiega wzorcowy montaż pompy ciepła typu split - Neoheat EKO, wraz z intuicyjnym systemem sterowania. Celem tej strefy tematycznej było zapoznanie Klientów z obecnymi wymaganiami dotyczącymi energooszczędnego budownictwa i przedstawienie produktów, które te wymogi spełniają. Przybyli instalatorzy mogli także porozmawiać z naszym dostawcą paneli fotowoltaicznych i dowiedzieć się ile można zyskać korzystając z połączenia pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną.

- Prezentacja pompy ciepła Neoheat Eko, na którą można uzyskać dofinansowanie m.in. z programu Czyste Powietrze.

Strefa 3 - Klub Iglotech, czyli programu lojalnościowego dla partnerów biznesowych Grupy Iglotech, w którym nagradzamy naszych Klientów za zakupy atrakcyjnymi i niebanalnymi nagrodami. W tej edycji do wygrania m.in. wycieczka w egzotyczne zakątki świata. W naszej strefie prezentowaliśmy zasady przystąpienia do programu, w któ®ym można wygrać setki produktów, w tym także egzotyczna podróż.

Podczas eventu bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się również znane i cenione w środowisku instalatorów klimatyzatory FUJI ELECTRIC. Ich niezawodność i dbałość inżynierów o każdy szczegół stanowi o japońskiej jakości w świecie klimatyzacji, wyróżnione za swój design międzynarodowymi nagrodami m.in. red dot design award. W trakcie Dnia Otwartego w Krakowie można było także porozmawiać z naszymi dostawcami – Aspen, Refra, Keno, Sferan, Makita i zapoznać się z proponowanymi rozwiązaniami i produktami niezbędnymi w pracy instalatora.

Oddział Iglotech w Krakowie mieści się przy ulicy Zawiłej 56. Posiada dużą powierzchnię biurowo-magazynową, co gwarantuje pełną dostępność produktów i szybszy czas obsługi. Hurtownia posiada kompleksową ofertę produktów z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa, pomp ciepła i czynników chłodniczych. Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 16.00.

Tagi: Haier